Region: United States
Language: English
Change

Bazinis astrologijos kursas su lektore Loreta Stonkute

astrologija-pagrindai-2023-1var.jpeg?4d262bb983a3b1869a282061e433d58c

 

loreta-stonkute-astrologijos-mokymai.jpeg?c392a70dcd982d4515a9b0cef53c435d

Žmogus pilnai realizuoja save tada, kai užsiima savo unikalia veikla. Astrologija gali padėti surasti savo pašaukimą, veiklą, kai darbas tampa malonumu. Tačiau horoskopas dažniausia sufleruoja tik kryptį, o konkrečią veiklą žmogus turi atrasti pats. Kiekvienas turi rasti savo unikalų kelią, nes kol jis nerastas, jaučiama tuštuma. 

Tam, kad galima būtų sudaryti horoskopą reikia žinoti:

🟢 pilną gimimo datą (metai, mėnuo, diena);

🟢 gimimo laiką (valandą ir minutes);

🟢 gimimo vietą (miestą).

Astrologijos mokytis savarankiškai iš knygų daugeliui yra sudėtinga, todėl Holistinių terapijų mokykloje siūlome unikalų 7 knygų apie astrologiją autorės, lektorės Loretos Stonkutės paskaitų ir praktinių seminarų ciklą.

"Astrologija visada lydėjo protingą žmogų jo kelyje. Nežinau, ar neandertaliečiai žiūrėjo į žvaigždes, bet tikrai žinau, kad jau prieš 5 tūkstančius metų Babilone astrologija gyvavo. Iš čia ji plėtėsi po visą pasaulį, neaplenkdama nei vienos kultūringos ir protingos civilizacijos - Egipto, Graikų, Romėnų, Vidurio Rytų valstybių... Savitas astrologijos sistemas kūrė indai bei kinai. Net krikščionybėje astrologija ilgą laiką buvo pripažįstama, geriausi astrologai visada buvo pranciškonai, nes jie buvo arti gamtos ir negalėjo ignoruoti jos dėsnių. Šiuolaikinis žmogus dažnai sako, kad netiki astrologija, bet tai yra tik todėl, kad jis su ja nesusipažino, kad apie ją žino tik primityvią versiją..." Lektorė: astrologė, rašytoja Loreta Stonkutė

📌Ką išmoksite kartu su Loreta Stonkute?

📌Kas yra laiko smprata?

📌Kas yra laiko ciklai?

📌Kokie yra horoskopo sudarymo principai?

📌Kokia yra planetų simbolika ir atspindys žmogaus kūne?

📌Kokie yra ryšiai su dievybų ir mitų archetipais?

📌Koks yra sąryšis tarp žvaigždynų ir planetų?

📌Kokie yra kryžiai ir ką jie reiškia - Kardinalus, Fiksuotas ir Mutabilus?

📌Kokios yra planetų buveinės bei tremtys?

📌Kokios yra planetų bei ženklų stichijos?

Ir daug kitų astrologinių aspektų.

 

➡️ REGISTRUOKIS DABAR VIETŲ SKAIČIUS RIBOTAS

 

 

Video pamokas studentai gaus pirmadieniais į savo el. paštą. Turėsime penkis gyvus susitikimus Zoom platformoje. Jie vyks pirmadieniais nuo 18 val. Tai laikas, skirtas neaiškumams pašalinti, klausimams užduoti, sunkesnėms temoms pasiaiškinti. Po šio kurso studentai turės bazines astrologijos žinias, kurias galės naudoti savo kasdienybėje. 

Plačiau apie kurso programą galite peržiūrėti čia

https://www.holistinemokykla.lt/astrologija

Jeigu turite klausimų (apmokėjimas dalimis; PayPal nuorodos ar kt.) susisiekite su administratore Inesa

 tel. +370 630 00040 ar el. paštu info@holistinemokykla.lt 

 

 

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances