Region: United States
Language: English
Change

Tibeto filosofijos mokymų ciklas - GYVENIMO ETAPAI - INTERNETU

holistine-mokykla-facebook-event-cover.jpeg?deea17734b34b0cc56426cc737d54269

Tibeto filosofijos mokymų ciklas - GYVENIMO ETAPAI

5 paskaitų ciklas gyvenimo pilnatvei pagilinti nuo kovo 1 dienos.

 

Kviečiame į senovės Tibeto filosofija paremtus mokymus, kuriuose susipažinsite su žmogaus BRANDOS ir SENĖJIMO procesais. Kaip senti laimingai?

🟠 Kam to reikia? 

Branda ir senėjimas yra tai, ko dauguma šiuolaikinių žmonių stengiasi išvengti, tačiau tie etapai ateina ir … Neaišku nei kaip juos sutikti, nei kaip elgtis… Žmogus ima „griūti“, prasideda sveikatos sutrikimai ir t. t., o suvokimas, kad artėja laikas, kai reikės iškeliauti, kelia tik baimę.

 

🟠Kaip galima gyventi pilnavertiškai, laimingai, džiaugsmingai žinant, kad kelio gale laukia neišvengiamas pralaimėjimas???

Brandos ir senatvės etapai gali atnešti pakankamai džiaugsmo ir pilnatvės, o mirtį galima sutikti ne su baime, o su pagarba, meile, pasitikėjimu, ramybe.

tibeto-kainos-pay-sera.jpeg?7ecf8ea085714ed4bdff32d943db31f7

🟠 Kurse nagrinėsime tokias temas:

Skirtingi žmogaus gyvenimo etapai. Senėjimo procesas, kanalų irimas

 

Susipažinsime su žmonių psichofiziniais tipais (došomis), jų ypatumais senstant. Suprasime, kas tuo metu vyksta organizme, tiek fiziniame, tiek subtiliuosiuose kūnuose, kokios priemonės atitolina senėjimo procesus. Išmoksime meditacijos, padedančios sumažinti prisirišimą prie fizinio kūno. 

 

Gyvybinė energija ir jos tausojimas. Seksualinės energijos įtaka ilgaamžiškumui. Tausojanti mityba

 

Susipažinsime su gyvybine energija ir jos cirkuliacijos tėkme bei sužinosime metodus, kaip ją tausoti. Bus pateikti Tibeto medicinos receptai ilgaamžystei.  

 

Mirties procesas. Elementų tirpimas. Bardo sąvokos apibrėžimas. 6 Bardo etapai. Žmogaus išlydėjimas

 

Sužinosime, kokie yra slapti kūno ženklai, kaip aiškinti sapnus, įspėjančius apie žmogaus gyvybinės energijos netekimą ir galimą žmogaus išėjimą. Suprasime, kuo galima padėti ir pasitarnauti savo artimiesiems, kokie yra mirštančiojo etikos reikalavimai. Paskaitos metu bus aptariami žmogaus Bardo etapai: tarp gyvenimo ir mirties, tolimesni etapai, gimimas ir kt. Sužinosite, kokie  procesai vyksta išėjimo metu, kaip astrologiškai parinkti laidojimo būdą. 

 

Lokos. Gyvųjų būtybių ištakos: kodėl mes gimstame tokie skirtingi? Matomos ir nematomos būtybės bei jų klasifikacija. Žmonių sąveika su jomis

 

✅ Šios žinios padės suprasti, kodėl mes gimstame skirtingi, net turėdami tokias pačias sąlygas, aplinką, auklėjimą. Taip pat kokią reikšmę kiekvienai došai, charakteriui ar gyvenimo kokybei turi praeiti gyvenimai.

 

Kursą veda Tibeto medicinos ir filosofijos praktikas Rimas Chomičenkas. Ajurveda jis susidomėjo būdamas vos 9 metų amžiaus, vėliau praktikavo jogą, o nuo 12 metų ėmė gilintis į astrologiją ir Tibeto kultūrą. Jį domina ne tik teorinės senovinės žinios, bet ir praktinis jų pritaikymas šiuolaikinėje kasdienybėje.

 

Visus susidomėjusius, kviečiame registruotis ir dalyvauti!

Kurso įrašai bus pasiekiami du mėnesiai po kurso pabaigos

Paskaitos vyks vieną kartą per savaitę trečiadieniais nuo 19val. zoom platformoje. Pakartotinei peržiūrai bus paskaitų įrašai. Praktinių paskaitų su klausimais-atsakymais trukmė 1.5val.  ✅ Bus išduodami pažymėjimai. 

 Jeigu turite klausimų dėl apmokėjimų ar kitų klausimų susisiekite su administratore Inesa tel. +370 630 00040 ar el. paštu info@holistinemokykla.lt 

zNW8W_tibeto-kainos-1x1.jpeg?571a6ac21d4f63261a9bf1204bd3336d