Region: United States
Language: English
Change

HOLISTINĖ MOTERIS - Įgalink Save Stovykla 2023

fb-event.jpeg?c3448b86153f08ffa460b3108510512a

Kviečiame Tave į Seserų ratą patirti autentišką moterų ryšį.

Holistinės Moters stovykla – tai atviri pokalbiai ir pasidalijimai iš širdies į širdį vien tik tarp moterų. 

Tai vidinės transformacijos kelionė, žaizdų gydymas ir sparnų patepimas naujam, išlauktam Gyvenimo skrydžiui globojančiame moterų palaikyme.

Tai bendrystės ratas išgirsti kitų moterų istorijas, savy pajusti jų atgarsį, kažką padrąsinti žvilgsniu ar žodžiu – ir šiame rate mums reikia Tavęs.

Kviečiame į Holistinės Moters stovyklą balandžio 28-30 dienomis, svetingame gamtos prieglobstyje, sodyboje ,‚Žirnaja“. 

Savaitgalio programoje jūsų laukia:

🌿 Ritualinė moterų pirtis;

🪘Dainos ir poezija prie laužo šviesos;

 ❤️ ,‚Giminės sparnų“ praktika;

🦋 Susitikimas su vidiniu vaiku;

🧘‍♀️ Gilaus savęs pažinimo konsteliacijos;

💃 Terapinio judesio dirbtuvės;

🧘‍♀️ Rytai su joga;

🦋 Emocijų žemėlapio dirbtuvės;

❤️ Saugi ir priimanti erdvė atsiverti, išsikalbėti ir išgirsti;

🦁 Moterišką energiją išlaisvinanti judesio terapija;

🪘 Patyriminės garso maudynės;

🧖‍♀️ Atpalaiduojančios praktikos;

🌄 Lietuviška gamta ir ežeras maudynėms;

🌿 Subalansuotas maistas kūnui ir sielai – pusryčiai, pietūs, vakarienės;

🕵️‍♀️ Savęs tyrinėjimas bei giluminiai atradimai;

✨ Staigmenos ir stebuklai, įvykstantys tik tarp moterų!

 

Stovyklos vedlės:

Asta Keturkienė – gydytoja anesteziologė-reanimatologė bei ajurvedos specialistė, LARD narė, Gyvybės rato asociacijos prezidentė, Lietuvos-Indijos forumo dalyvė, sveikos mitybos ir gyvensenos konsultantė:

,,Mums, moterims, santykiai yra be galo svarbūs. Koks jis su savo ar vyro tėvais, seneliais, su vyru, vaikais, artimaisiais, bendradarbiais, kaimynais… su Kūrėju, savimi? Neretai bijome apie tai galvoti arba juos matome lyg ne savo akimis: vadovaujamės mums svarbių žmonių kadais primesta nuomone. Galiausiai, o ką gi daryti supratus, jog mano gyvenime tikrai ne viskas vyksta taip, kaip turėtų… Kaip išgyventi savo emocijas, kaip ir kam jas išpasakoti, jeigu kamuoja gėda, kaltė, nuoskaudos? Kaip atleisti sau ir kitiems? Kaip įgyti nuolankumo ir priimti nepakeičiamus dalykus savo gyvenime?

Laumių pirtyje susitiksime su kiekvienoje iš mūsų gyvenančia deive. Visos penkios pirtelės energijos mums padės apsivalyti ne tik fizinį, bet ir dvasinį kūną. Mūsų senolių pirties durų stakta būdavo žema, idant įeinantys vidun nulenktų galvą. Tai nuolankumo ženklas. Nes pirtis yra vieta, kurioje norisi matyti šalia esančią, pasitarnauti jai. Pasimokysime sveikatai naudingo elgesio šioje lietuviams sakralioje vietoje, vanojimo subtilybių, pirties ritualų. Ši tradicinė lietuvių praktika moterų bendrystėje tampa dar galingesnė, apvalo bei suteikia jėgų naujai pažvelgti į gyvenimą.”

 

Svetlana Smertjeva –  medikė, bioenergetikė, transpersonalinės psichologijos psichologė. Savo patirtį, praktines ir teorines žinias jungia unikaliame harmonizuojančiame patyriminiame metode - konsteliacijose:

„Sujungusi savo asmeninę praktiką, patirtį ir įgytas žinias naudoju unikalų harmonizuojantį patyriminį metodą – konsteliacijas, kurios Jums padės į save, savo šeimą, supančią aplinką pažvelgti giliau, pamatyti negalavimų, ligų, nesėkmingų santykių, sudėtingų gyvenimo situacijų priežastis. Konsteliacija padeda susitikti su tuo, kas trukdo būti savimi, pergyventi ir paleisti skausmą, priimti save ir gyvenimą bei atsipalaiduoti Kūnu ir Siela. Kuo giliau pažįstame savo „nepatogiąsias“ puses, jausmus, tuo atsiranda daugiau laisvės drąsiai, natūraliai save išreikšti, prisiimti atsakomybę ir gyventi sąmoningą, džiaugsmingą, gyvybingą gyvenimą. Intensyvių praktikų metu ieškosime vidinės jėgos šaltinio, savasties, tikrosios moters savivertės."

Ilona Bakšė – Ho‘oponopono ir EFT praktikų mentorė, kūrybininkė, edukacinių idėjų generatorė, vaikų literatūros knygų autorė bei poetė, rengianti autorines fotoparodas, kūrybos vakarus, vedanti seminarus.

„Giminės sparnų“ praktika padeda atkurti gyvybinę energiją ir susijungti su savo vidiniais ištekliais. Kiekvienas jūsų protėvis yra ypatingas žmogus, turintis įtakos mūsų charakteriui, pasiekimams ir visam mūsų likimui. Kai žmogus pažįsta savo šeimą, bendrauja su artimaisiais – energija teka ir maitina mus. Tačiau kai bendravimas stringa – imame strigti ir mes. Tad kas yra giminės kanalas, kaip per jį į mus teka gyvybinė protėvių energija, kaip ją sustiprinti ir kaip atkurti nutrūkusias gijas, – apie visa tai kalbėsime „Giminės sparnų“ praktikoje.

Dar daugiau, mes savo rankomis atkursime giminės sparnus. Užsiėmimas labai įdomus, malonus ir nuoširdus: atkursime nutrūkusias energijos tekėjimo vietas ir suteiksime vietą šeimos sistemoje ir sau, ir kiekvienam savo protėviui. Ši praktika veda į giluminį savęs pažinimą, atveria šviesios energijos tėkmę viduje ir suteikia apsaugą.

„Susitikimas su vidiniu vaiku“ – taip apie kiekvienoje iš mūsų viduje gyvenančią vidinę mergaitę, su kuria esame pažįstamos nuo gimimo, bet kuri augdama buvo visiškai pamiršta. Tai pasąmonės dalis, kuri kaupia prisiminimus iš vaikystės ir nuolat vienokių ar kitokių įvykių metu primena mums apie save. Tai mūsų dalis, kuri sugėrė į save įvairias baimes, neteisybes, pajuokas, pyktį, nuoskaudas, nusivylimus ir rūpesčius. Tačiau jausmai, kuriuos slopiname, niekur nedingo, jie liko viduje ir dabar sukuria „sienas“. Būtent tos sienos ir trukdo mums eiti į priekį. Užsiėmimo metu kalbėsime, kaip pažinti savo vidinį vaiką, ką jam pasakyti, kur jo vieta mūsų gyvenime, kaip sužinoti, kas liko jame skaudaus, kaip tai paleisti ir susigrąžinti draugystę su savo vidine mergaite –nes būtent jos rankose yra raktai į gyvenimo pokyčius. 

 

DATA: balandžio 28-30 dienos

VIETA: sodyba ,‚Žirnaja“, Trakų r.

http://www.zirnaja.lt/

 

ATVYKIMO IR ĮSIKŪRIMO LAIKAS:

Penktadienis, 16:00-17:30 val.

Pradžia: 18:00 val.

IŠVYKIMAS: sekmadienį, 15:00 val.

 

Bus sukurta uždara Facebook grupė, skirta užduoti klausimus lektorėms, bendrauti tarpusavyje, dalintis patyrimais bei transformacijomis, taip pat palaikyti nuoširdų ryšį su sutiktomis moterimis ir po stovyklos .

 

 📋 REGISTRACIJA BEI ❓ KLAUSIMAI:

Jeigu turite klausimų (apmokėjimas dalimis, PayPal nuorodos ar kita), susisiekite su mumis

telefono numeriu +370 630 00040 (administratorė Inesa) arba el. paštu info@holistinemokykla.lt

 

 

img-9754-1024x683.jpeg?3b28ba0ac9253b3d8cda3d63e25361e2
layer-3-copy.jpeg?37c03c45348ea805956f55977984f3f8
img-9744-1024x683.jpeg?06df46a45ce7862b2ba312edd4c9655b
img-0253-1024x683.jpeg?86b524c444fab69090012ae2ad2a27a2
img-9873-1024x683.jpeg?db333f6112ae582dfa60ee3b7bfacd56
img-9747-1024x683.jpeg?3e57e7a3ed3d85e113533579937ada1e

 

Event location