Region: United States
Language: English
Change

Išdrįsk pradėti Meetup#5 Stiprybės

Išdrįsk pradėti Meetup #5 STYPRYBĖS

Kviečiame į ketvirtąjį „Išdrįsk pradėti“ bendraminčių susitikimą! 

Susitikimo tema – STIPRYBĖS. Kokias stiprybės turi? Ar įdarbini savo stiprybes norėdama pasiekti gerų rezultatų? Ar tikrai tavo kasdienė veikla paremta tavo stiprybėmis?

Vakaro turinys:

- ĮKVEPIANTIS POKALBIS su viešnia Jurga Gusarovienė – žurnaliste, televizijos laidų prodiusere, verslininke po 20-ies metų visiškai pakeitusi savo veiklos sritį ir įgyvendinusi savo seną svajonę. Dabar Jurga sėkminga autorinės juvelyrikos verslo savininkė.

- PRAKTINĖS DIRBTUVĖS su Simona Ampiainen – emocijų paleidimo, vidinių pokyčių, sertifikuota "The Passion Test" (troškimų išsigryninimo) mokymų trenere. 

- ERDVĖ IR LAIKAS BENDRAVIMUI! Juk mes, moterys, labai mėgstame bendrauti ir dalintis, ir esam tos, kurios viena kitai gali duoti daugiausia.

 

VAKARO VIEŠNIA

Jurga Gusarovienė – žurnalistė, televizijos laidų prodiuserė, verslininkė po 20-ies metų visiškai pakeitė savo veiklos sritį ir įgyvendino savo seną svajonę. Dabar Jurga sėkminga autorinės juvelyrikos verslo savininkė.

„2000 metais baigiau VU Žurnalistikos institutą. Jau tada turėjau 5 metų žurnalistės darbo patirtį. Niekada nebuvo mano gyvenime laikotarpio, kad nieko neveikčiau. Studijos, darbas radijo stotyje M-1, LNK, TV3 televizijose. Po kelių labai sėkmingų įgyvendintų projektų televizijoje iš samdomos darbuotojos tapau TV laidų prodiusere, įkūriau savo verslą, vadovavau keliasdešimties įvairių profesijų žmonių komandoms

Po dvidešimties metų kardinaliai pakeičiau savo profesiją. Ryžausi įgyvendinti savo seną svajonę – tapau juvelyre, mokiausi beveik dvejus metus privačiai pas juvelyrus. Kadangi man visada svarbu ne tik procesas, bet ir rezultatas, atidariau savo dirbtuves. Darbas su užsakovais, darbų planavimas, brangakmenių, įrankių pirkimas – visus šiuos procesus įgyvendinant labai pravertė televizijos įgūdžiai, kai turi darbą padaryti organizuotai, planuotai ir gerai. Be šių įgūdžių nebūsi sėkmingas jokioje srityje. Visą laiką turi žinoti ko sieki, kokia tavo ateitis kitą mėnesį, kitais metais. 

Šiandien aš - autorinės juvelyrikos verslo savininkė. Turiu galeriją Vilniaus senamiestyje, mano įmonėje dirba 5 darbuotojai, dar maždaug dešimt žmonių yra samdomi įvairiems darbams.“

 

PRAKTINĖS DIRBTUVĖS su Simona Ampiainen „Kokios tavo stiprybės?”

Kviečiame į dirbtuves prisiminti, išsigryninti savo talentus ir gebėjimus. Šios dirbtuvės sukurtos kiekvienai, kuri yra pasiryžusi pokyčiams gyvenime, bet šiuo metu:

• jaučiasi savęs nerealizavusi;

• ieško savo talentų, gebėjimų;

• nori save įprasminti.

Savirelizacija, kitaip savo gebėjimų ir talentų panaudojimas, bene aktualiausia tema Simonos Ampiainen kasdieninėse konsultacijose. Šios temos aktualumą patvirtina ir šiuo metu Simonos kartu su komanda atliekamo laimės darbe tyrimo apklausos rezultatai. Kone vieningai respondentai vardina vieną pagrindinių laimės darbe kriterijų - savirealizaciją, t.y. daryti tai, ką myli, kas tave daro laimingą. Tokia veikla respondentams atrodo ir prasminga, ir džiuginanti.

Tikime ar ne, visi turime unikalius mums gebėjimus ir talentus, tiesiog per laiką juos pamiršome, užneigėme, nes išmokome bijoti, pradėjome stengtis daryti "teisingus" pasirinkimus ir nebeklausyti savo širdies. Todėl dabar pykstame ant savęs, kad nežinome, ko norime, kas mums patinka ir taip tik dar labiau save spaudžiame, jaučiame įtampą ir taip kuriame tik dar daugiau įtampos. 

Didžiausia šių dirbtuvių vertė - jog turėsi dar ir po jų visą gegužės mėnesį palaikymą (2 papildomas paskaitas online ir laiką klausimams - atsakymams). 

 

Šių dirbtuvių metu tu:

• pasidarysi savo gebėjimų/stiprybių "auditą";

• išsigryninsi viziją, kurioje pamatysi save iš visiškai kitos perspektyvos ir bus aišku, kuria kryptimi nori eiti;

• įsivardinsi, ko tau reikia, kad tau pasisektų;

• atsipalaiduosi ir pradėsi mėgautis procesu;

• turėsi nemokamą palaikymą visą gegužės mėnesį (2 papildomas paskaitas online ir laiką klausimams - atsakymams).

 

DIRBTUVIŲ LEKORĖ:

Simona Ampiainen, emocijų paleidimo, vidinių pokyčių, sertifikuota "The Passion Test" (troškimų išsigryninimo) mokymų trenerė. Paskutinius septyneris metus drąsiai žengia savo troškimų keliu ir dalinasi tuo, kuo gyvena - savo troškimu, aistra, kuri vadinasi “įkvėpti žmones veikti, siekti ir gyventi savo troškimų gyvenimą”. To patvirtinimas - atsiliepimai. Nuoširdūs, paprasti ir kartu labai stiprūs.

„Simona! Tik su tavimi mano gyvenimas verčiasi teisinga linkme! Prieš mėnesį buvau toookia pasimetusi, o dabar! Gavau svajonių darbą“. 

„Ačiū, viskas susidėliojo į lentynėles, dabar man viskas daug aiškiau ir žinau, ką daryti“.

„Pasirodo tai, ką veikiu dabar, ir yra tai, kas man sekasi geriausiai ir džiugina labiausiai. Ačiū už sugrąžintą pasitikėjimą“. 

„Dėkoju už įkvėpimą naujai pažvelgti į dabartinį gyvenimą, galimybę įsisąmoninti savo 5 didžiausias mano gyvenimo aistras“.

„Rekomenduoju Simoną, nes su ja viskas lengvai, šiltai, jaukiai, o svarbiausia saugiai. Aš jaučiausi priimta tokia, kokia esu. Dėkoju už įkvėpimą išdrįsti eiti tolyn“.

„Visai neseniai susivokiau, kad mano didžiausias savirealizacijos stabdis buvo baimė prisiimti atsakomybę už savo sprendimus. Todėl visada plaukiau kartu su minia. Jeigu atvirai, labai ilgai net nedrįsau užduoti sau klausimo "ko aš noriu"? Tikėjau, kad visi kiti žino geriau už mane. Šiandien jau daug drąsiau teigiu, kad pažįstu savo poreikius, kuriuos didžiąją gyvenimo dalį buvau užneigusi. Ir štai paskutinius 4 metus jau užsiimu veiklomis, kurių negaliu pavadinti "darbu". Todėl, kad darau tai, kas man geriausiai sekasi, kas mane labiausiai įtraukia ir kur niekaip neatsibosta.” – sako Simona.

 

𝐏𝐑𝐎𝐆𝐑𝐀𝐌𝐀

18.00 Atidaromos durys.

18.30 Pasidalijimas naujienomis, dalyvių susipažinimas

18.45-19.15 Išdrįsau pradėti: įkvepiantis pokalbis su Jurga Gusarovienė

19.15-19.25 Pertrauka

19.25-21.00 Užsiėmimas su Simona Ampiainen 

 

VIETA: Artis Centrum hotel, Totorių g. 23, Vilnius

BILIETO KAINA: nuo 12 Eur

Event location