Region: United States
Language: English
Change

Klientų yra visada

Specializuotas vebinaras “Klientų yra visada”
 

Jis skirtas konsultacinėje veikloje dirbantiems ar norintiems dirbti psichologams, terapeutams, koučeriams, kurių tikslas - užtikrinti sau prognozuojamą klientų srautą tam, kad galėtų dirbti ne “už ačiū” ir realizuoti savo profesinį pašaukimą prasmingame darbe be perdegimo ir vertimosi per galvas parduodant save.

 

Tiesa tai, kad dauguma pagalbą žmonėms teikiančių specialistų nesupranta privačios praktikos rinkodaros, nežino, kaip pritraukti SAVUS klientus, kaip išsiskirti iš kitų specialistų ir būti matomais savo klientams.

Kaip specialistui dirbti savarankiškai ir užsiimti privačia praktika?

To niekas nemokė, todėl dažnai su diplomu ar sertifikatu rankose, likęs pats sau vienas, specialistas susiduria su realybe: “kaip ne atsitiktinai, o visados pritraukti klientų srautą”.

 

Vebinare sužinosite:

  • kokią specializuotą marketingo strategiją taikyti konsultacinėje veikloje norintiems dirbti specialistams;
  • iš kokių žingsnių susideda kliento kelias iki jūsų paslaugos pirkimo?
  • kokių klaidų vengti komunikacijoje ir ką nustoti daryti, kad klientai ateitų ne tik per rekomendacijas, o jūs turėtumėte veikiančią klientų pritraukimo sistemą ir žinotumėte, ką darote.

Vebinaro dalyviai gaus 150 Eur vertės dovaną - 1 val. trukmės strateginę sesiją, kurios metu kiekvienas gaus individualų planą, nuo ko pradėti ir kokius žingsnius daryti, kad pajamos iš konsultacinės veiklos ir klientų srautas būtų prognozuojamas, kaip pradėti/auginti konsultacinę veiklą ar privačią praktiką.

 

KADA?

Balandžio 4 d., 18.30 val. LT laiku

Trukmė: 1,5 val.

 

KUR?

Zoom platformoje. Nuorodą gausite nurodytu el.paštu.

Būtina prisijungti į Facebook grupę.

 

Plačiau apie tai čia: https://indreglobe.my.canva.site/vebinaras

 

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances