LIFE ACADEMY WORKSHOP_02 | LAISVĖ

LIFE ACADEMY WORKSHOP_02 | LAISVĖ

Jau kovo 03 d. susitinkame LITEXPO vieninteliame renginyje visapusiškai laimingam žmogui! Šį kartą startuojam su visiems itin aktualia tema  – LAISVĖ. Visi kasdien trokštam išsilaisvinti iš slegiančių santykių situacijų, negatyvių minčių ir nemalonių atsakomybių. Nusiminti tikrai nereikia, nes jau esame pakeliui į kokybiškesnį gyvenimą. Taigi pirmąjį kovo sekmadienį su žymiausiais Lietuvos lektoriais diskutuosim apie laisvę asmeniniuose santykiuose, finansuose ir mokysimės kiekvieną dieną pasitikti gerbdami ne tik savo protą, bet ir kūną. Juk didieji asmeniniai pokyčiai visada prasideda nuo mažiausių žingsnių!

LIFE ACADEMY WORKSHOP_01 | LIVE PRANEŠĖJAI:

Vytautas Jančiauskas

Santykių specialistas

LAISVI SANTYKIAI (NE)NUSIDĖJUSIEMS

 

Publikos numylėtinis, garsiojo asmeninių pokyčių trenerio Tony Robbins mokinys Vytautas Jančiauskas į santykius šį kartą leis pažvelgti visiškai kitaip. Ar galime ir turime jaustis laisvi būdami kartu? Ar laisvės elementas labiau kenkia, o gal kaip tik padeda kuriamiems santykiams? Sužinosime visas pagrindines elgsenos formules, leidžiančias mėgautis kokybišku asmeniniu gyvenimu su mums svarbiais žmonėmis.

 

Jurijus Clavas

Verslininkas, investuotojas, saviugdos specialistas

DIDYSIS PABĖGIMAS Į FINANSINĘ LAISVĘ

 

Kiekvienas norime patys spręsti savo gyvenimą, tačiau labai sudėtinga tai padaryti kišenėse švilpaujant vėjams. Net ir dvasingiausi pasaulio žmonės supranta, kad materialioji pasaulio pusė yra lygiai tokia pat svarbi vidiniam laimės pojūčiui. Pinigų veikimo principus perpratęs sertifikuotas Robert Kiyosaki metodikos treneris, investuotojas ir verslininkas Jurijus Clavas padės rasti trumpiausią kelią į finansinę laisvę.

 

Juozas "Dr. Keto" Jankauskas

Sporto medicinos gydytojas

TAI PAKENTĖSIM DAR TRUPUTĮ

 

Mūsų santykiai su kūnu išgyvena vis naujus iššūkius: tik sunkiai susirgę pagaliau imame priimti jo siunčiamus signalus ir pradedame save labiau mylėti. Ką daryti, kai skauda? „Man viskas gerai“ apsimetinėjimo čempionate prizines vietas neabejotinai iškovotų dauguma stipriosios lyties atstovų, bet neatsilieka ir moterys. Iš skausmo ir traumų visiems norintiems išsilaisvinti padės žmogaus fiziologinius procesų ekspertas Juozas Jankauskas.

 

Jevgenijus  Černyš

Saviugdos specialistas

JAUTRIAUSIO PLANETOS GYVENTOJO KERŠTAS

 

Savęs pažinimo ir savirealizacijos centro „IšMokykla“ steigėjas kaip niekas kitas gerai žino kritikos strėlių aštrumą. Kiekvieną dieną daugelis praleidžiame analizuodami savo elgesio motyvus ir jaudinamės, ką pasakys artimieji, giminės, kolegos ir kaimynai. Ar nori išmokti gyventi savo galva? Kaip atrasti įkvėpimą išlaisvinti mintis ir nustoti stengtis įtikti aplinkiniams? Visi atsakymai viename pranešime.

 

Paulius Alionis

Internetinės rinkodaros specialistas

LAISVĘ BOT‘AMS: FACEBOOK PARDAVIMAI KITAIP

 

Internetui paklūstančioje kasdienybėje būtų juokinga ignoruoti didelius pinigų srautus generuoti padedančias išmaniąsias technologijas. Skaitmeninės erdvės guru Paulius Alionis smulkiojo ir vidutiniojo verslo atstovams bei visiems naujovėmis besidomintiems mūsų klausytojams padės sėkmingai sukonfigūruoti Facebook bot'us ir efektyviai automatizuoti online pardavimus.

Event location