Region: United States
Language: English
Change

PRISILIETIMO STEBUKLAS. Virtuali praktinė paskaita apie gydymą rankomis

prisilietimo-stebuklas-2023-1-10-su-meditacija-ivykiui.jpeg?dbd9b4d3375d0b468c94c0dd98730c40

PRISILIETIMO STEBUKLAS. Virtuali praktinė paskaita apie gydymą rankomis (su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą)

Sausio 10 dieną, nuo 19:00 kviečiame patirti vidinį stebuklą ir pažinti galią, kurią kiekvienas nuo pat gimimo turime savyje.

 

 

Laikas išmokti ja naudotis.

📣 Įsivaizduokite, kas būtų jei didelę dalį mus varginančių ligų galėtume išsigydyti patys? Ar bent jau maksimaliai palengvinti jų eigą, sumažinti skausmą, paspartinti žaizdų gijimą? 

🔘 To pasekmė būtų mažesnis suvartojamų medikamentų kiekis, mažiau gaišaties gydymo įstaigose, geresnė nuotaika ir, žinoma, stipresnė sveikata. 

🔘 Tai įmanoma? Be jokių abejonių! Gydymas Reiki energija šiuo metu jau pagrįstas ir moksliškai. 

Pradedame paskaitų ciklą su iškilia asmenybe, gerbiamu prof. akad. Reiki Grand Meistru Harpreet Singh Heera (Indija / Ukraina). Šis žmogus yra Tarptautinės organizacijos „Advance Natural Healing System“ USUI SHIKI RYOHO įkūrėjas, gydytojas kardiologas, medicinos mokslų daktaras, daugelio knygų apie REIKI sistemą autorius, 33 Reiki krypčių meistras bei Ajurvedos ir netradicinės medicinos gydytojas. Taip pat Indiškosios Reiki mokyklos Europos šalyse įkūrėjas, Europos tarpdisciplininių tyrimų ir ugdymo instituto Drezdene (Vokietija) Tradicinio Reiki skyriaus vedėjas.

Paskaitos vyks anglų kalba su kokybišku vertimu į lietuvių kalbą.

Kiekvienas mūsų esame patyrę Reiki energijos poveikį, kuris atsiranda liečiant save ar kitą žmogų – net jei to ir nesupratome. Kiekviena mama instinktyviai žino, kad vaikus reikia glostyti, apkabinti, bučiuoti. Jei mums kažką skauda, kyla noras delnu prisilieti prie tos vietos, o apsikabinus su artimu žmogumi, nuotaika iš karto pagerėja. Mes visi nesąmoningai kartas nuo karto naudojamės šia unikalia dovana.

 

O dabar kviečiame išmokti ja naudotis sąmoningai ir kasdien padėti sau, artimiesiems, savo pacientams ir net savo augintiniams.

Ši paskaita skirta įvairių sveikatingumo sričių specialistams, bei visiems besidomintiems Reiki metodika bei jos taikymo galimybėmis.

Paskaitos metu kiekvienas dalyvis galės praktiškai pajusti per delnus srūvančią Reiki energiją, išbandyti jos poveikį.

 

✅ Sužinosite apie žmogaus subtiliuosius kūnus, gilumines ligų atsiradimo bei laimės trūkumo gyvenime priežastis.

✅ Išbandysite Reiki meditacijos poveikį, patirsite delnų prisilietimo stebuklą.

✅ Susipažinsite su itin subtilia širdies čakros energetika.

 

❗Kas yra Reiki?

Tai japonų kalbos žodis, kur „Rei“ reiškia universalią visatos energiją, apimančią Dvasios bei Sielos lygmenį. „Ki“ reiškia gyvybinę energiją. Taigi, Reiki – universali gyvybinė energija. Tai labai sena ir efektyvi gydymo rankomis sistema, pasiekusi mus iš amžių glūdumos. Praėjusio amžiaus pradžioje šį metodą naujam gyvenimui prikėlė japonų gydytojas Mikao Usui.

🔘 Visi mūsų organizmo procesai vyksta gyvybinės energijos dėka.

🔘 Reiki energija aktyvina, stiprina ir balansuoja kūną ir dvasią, ji veikia priežastis, pažeidusias mūsų organizmo pusiausvyrą.

🔘 Reiki sistema nuostabi tuo, jog yra paprasta ir kiekvienam lengvai išmokstama, gydymo metodai puikiai dera su visomis dvasinėmis praktikomis ir Vakarų medicina. 

🔘 REIKI sveikatingumo sistema yra labai efektyvi, esant įvairiems sveikatos sutrikimams fiziniame, energetiniame lygmenyje. Ši sistema jau daugelį metų oficialiai įteisinta kaip mokomoji disciplina ir dėstoma mokymo įstaigose (Japonijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, ir kt.). 

Paskaita vyks internetu, sausio 10 dieną, nuo 19:00 iki 21 valandos. Nespėję prisijungti galės peržiūrėti įrašą. 

 

Visus susidomėjusius, kviečiame registruotis ir dalyvauti

 

Kitais metais nuo vasario mėnesio šis lektorius ves 12 paskaitų Reiki pirmosios pakopos mokymus. Planuojama ir daugiau paskaitų bei seminarų įvairiomis aktualiomis temomis.

➡️ 🎟️ REGISTRUOKIS JAU DABAR

https://www.holistinemokykla.lt/renginiai/

Jeigu turite klausimų dėl apmokėjimų (PayPal ar kitų klausimų), susisiekite su administratore Inesa

 tel. +370 630 00040 ar el. paštu info@holistinemokykla.lt 

 

prisilietimo-stebuklas-2023-1-10-su-meditacija-youtubui.jpeg?21651d4946408ec5a09ead07a5f5773b
The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances