Region: United States
Language: English
Change

Somatinis patyrimas ,,Mano mielasis prieraišume" su Veronica Rottman (EN)

Renginių ciklo ,,Moterys padeda moterims” somatinis užsiėmimas ,,Mano mielasis prieraišume” su Veronica Rottman (EN).

Daug kur girdime apie prieraišumo tipus, dalis mūsų įpratome pagal juos save protiškai identifikuoti bei be smalsumo ir noro suprasti identifikuojame ir kitus. Dalis mūsų galbūt net jaučia gėdą dėl to, kaip stipriai patiria nerimą santykiuose su kitais arba dėl to, kad elgiasi šaltai, vengiančiai ir abejingai, o gal dėl to, nes sunkiai paleidžia iš jų gyvenimo pasitraukusius žmones. Galbūt daugelis mūsų jaučiasi ,,netinkamos” ir ,,nevertos” patirti mylintį ir sveiką ryšį dėl to, kad patiria sunkumus priartejant prie kitų arba kitiems priartejant prie mūsų. 

Kaip teigia Veronika, prieraišumas nėra tai, kuo mes identifikuojame save ir vienas kitą. Tai tik apriboja mūsų galimybes santykiuose gyti. 

Įsileidžiant smalsumą ir sąmoningumą, mes iš tikrųjų galime kūniškai PATIRTI savo prieraišumo strategijas, pastebėdami kaip jaučiamės ir reaguojame į kitų žmonių gestus, veido išraiškas, toną, veiksmus taip ilgainiui sukuriant daugiau artumo ir erdvės santykiuose.

 

Šiame somatiniame patyrime:

~ susipažinsime su prisirišimo ,,tipais” ir kaip juos atpažinti savyje per kūno pojūčius;

~ sužinosime kaip atsiranda prieraišumo žaizdos ir kaip gyti;

~ tyrinėsime savo prieraišumo strategijas per somatines praktikas; 

~ artimiau susipažinsime su pačia savimi;

~ koreguliuosimės ir dalinsimės savo atradimais moterų bendrijoje.

 

Esi laukiama visokia ir visaip besijaučianti, ir nesvarbu kiek tau metų ar kaip atrodai. Kelionė atgal į save - nuolatinė. 🌿

~~~

Užsiėmimo vedlė:

Veronica Rottman (EN) yra darbo su traumomis per kūną (angl. Somatic Experiencing) praktikė, kurios centre - moteriškas kūnas, ciklinis gyvenimas ir dubens dugnas. Veronica, sukaupusi daugiau nei 15 metų patirtį, šiuo metu veda privačias sesijas, mokymus bei retritus, kuriuose naudoja somatinio patyrimo praktikas, jogą bei dubens dugno išmintį ir pratimus. Su lengvumu, aistringu atsidavimu ir atjauta ji padeda moterims gyti po trauminių patirčių, taip pat yra mama, mylinti žmona ir dula.

 

Svarbu:

Renginys skirtas TIK MOTERIMS. 🌹

Renginys vyks anglų kalba BE VERTIMO. Užsiėmimas bus įrašomas, kad galėtumėte jį pasijungti ir po renginio. Dėl saugios erdvės sukūrimo, dalyvių veidai ir pasidalinimai įrašomi nebus.

Užsiėmimas įvyks susirinkus ne mažesnei nei 10 dalyvių grupei.

Atšaukus registraciją mokestis už renginį grąžinamas tik force majeure (valstybės patvirtinta ekstremali padėtis), nelaimės ar artimųjų netekties atvejais.

Savo dalyvavimu ,,Moterys padeda moterims” renginiuose finansiškai prisidedate ir prie virtualios moterų bendruomenės ,,Palytėjimai” įkūrimo.

 

♡  Susisiekime:

Palytėjimai: 

https://www.instagram.com/palytejimai 

https://www.facebook.com/palytejimai/

Veronica Rottman (EN):
https://waking-womb.com/

https://www.instagram.com/wakingwomb/ 
 

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances