4 produktyvumo strategijos

Vakarinis seminaras, skirtas žmonėms, kurie:

 • Jaučiasi taip, jog "nieko nespėja" vis greitėjančiame pasaulyje ir nori surasti būdą efektyviai organizuoti savo užduočių srautą
 • Dažnai blaškosi tarp skirtingų užduočių / veiklų, ir dėl to tampa sunku susitelkti ir atlikti užduotis/veiklas kokybiškai ir laiku
 • Siekia padidinti savo gyvenimo kokybę ir labiau mėgautis savo veikla
 • Nori išmokti padidinti savo produktyvumą naudojant skirtingus metodus ir technikas (STRATEGIJAS)

Seminare pristatomos keturios asmeninio produktyvumo didnimo strategijos / technikos ir jų naudojimo algoritmai. Be to, seminaro autorius ir mokymų treneris pasidalins savo ir kitų dalyvių istorijomis, atvejais bei pavyzdžiais.

Seminaro temos:

 • DIDŽIAUSI PRODUKTYVUMO IŠŠŪKIAI: mąstymo klaidos, kurios lemia mažą veiklos efektyvumą ir produktyvumą. Pagrindinių sąvokų - efektyvumas ir produktyvumas - analizė: kodėl svarbu tai atskirti. Pagrindiniai produktyvumo priešai XXI amžiuje ir būtina mąstysena, siekiant didesnio produktyvumo savo veikloje.
   
 • 4 PRODUKTYVUMO STRATEGIJOS

  #1 Esmėžiūros modelis,  leidžiantis atpažinti svarbiausias ir didžiausios vertės veiklas bei suprasti, kodėl kartais atidėliojame tai, kas yra svarbu.​​

  #2 Minučių skaičiavimas.  Metodas, kuris leidžia atpažinti žalingus, produktyvumui kenkiančius, įpročius ir juos keisti. Ši strategija padeda išvengti nesąmoningo laiko švaistymo nesvarbioms veikloms ir ženkliai padidina dienos produktyvumą.

  #3 100% susitelkimas.  Kodėl "multitaskingas" yra toks pavojingas ir kas iš tiesų vyksta, kai mes "multitaskin'am". Technika, leidžianti išvengti blaškymosi ir sutelkus dėmesį stipriai padidinti veiklos produktyvumą.

  #4 Atidėliojimo įveika. Kodėl taip sunku imtis sudėtingesnių veiklų ir ką daryti, siekiant išvengti atidėliojimo? Metodas, leidžiantis pasitelkti vieną iš smegen savybių ir lengvai išvengti bet kokios veiklos atidėliojimo.
   
 • GEROS SAVIJAUTOS ĮPROČIAI IR JŲ ĮTAKA ASMENINIAM PRODUKTYVUMUI

Seminaro autorius ir mokymų treneris - MINDAUGAS GRAJAUSKAS, mokymų įmonės "INFINITAS TRAINING" mokymų treneris ir vadovaujantis partneris.

Žmogus, ieškantis būdų, leidžiančių padidinti išgyvenimų kokybę. Jis yra asmeninio efektyvumo eksperimentų entuziastas, nuolat ieškantis būdų padidinti savo veiklos efektyvumą. Mindaugas savo eksperimentais, atradimais ir modeliais dalinasi su kitais nuo 2011 m. Mindaugo seminarai ir mokymai yra apie labai praktinius ir lengvai pritaikomus sprendimus kiekvieno žmogus kasdienybėje. Mindaugas yra mokymų treneris ir lektorius, verslininkas, UAB „Infinitas“ vadovas, mokymus veda Lietuvoje ir kitose Europos šalyse.

Event location