Region: International
Language: English
Change

Alen Chicco | The Ultimate Queer Show

Po penkių mėnesių "karantininės" pertraukos, Alen Chicco grįžta į sceną ir pristato naujausią savo programą - The Ultimate Queer Show. 
Alen Chicco Lietuvoje žinomas kaip vienintelis atlikėjas, kuris savo kūryboje sujungia pop muzikos, drag kultūros, miuziklo ir performanso elementus, o scenoje naudoja ryškius ir kontraversiškus kostiumus. 
The Ultimate Queer Show - ne išimtis, tik šį kartą tai artisto duoklė queer muzikai.
“Anksčiau rinkdavausi kūrinius, kurie lengviau įsipaišo į tradicinį pop kultūros naratyvą. Tačiau mano tikslas - kad queer muzika būtų klausoma ne mažiau nei kitų atlikėjų”, - teigia Alen Chicco.
Sam Smith, Troye Sivan, Lady Gaga, Sophie ir kitų queer artistų muzika inspiravo ir formavo Alen Chicco kūrybinį kelią, tad pasiruoškite - šių atlikėjų muzika šį vakarą gros smarkiai.
Greta ikoniškiausių queer kultūros kūrinių, harmonijoje nuskambės “Your Cure", “Humana” ir kiti Alen Chicco kūriniai.
THE ULTIMATE DRAG SHOW - tai šokis, kostiumai ir scenografija - elementai, iš kurių formavosi queer kultūra, queer balsai, queer dvasia ir pats artistas. Tai nepailstantis virsmo procesas. Tai džiaugsmas ir nusivylimas. Tai atradimas ir praradimas. Tai flashback'ai į Alen Chicco kūrimosi dienas.
"Rugpjūčio pirmą papasakosiu istoriją. Apie mane. Tave. Juos. Mus. Gyvenimo meną, kuris nepasiduoda įrėminimams. Spjausime į stereotipų banalybę. Pakviesiu švęsti savo tobulumą. Profilaktiškai nusidėti. Būsime kartu ir džiaugsme, ir varge. Scenos šviesoje ir baro šešėliuose. Sudaušime taures su šia akimirka, kuri šį vakarą bus svarbiausia". - Alen Chicco

https://open.spotify.com/artist/4dhB5SZpuWXH7RazlxmExo?si=J_hfb-SeTyW_I1IH2YXkXQ

------

Durys: 19:30
Koncerto-performanso pradžia: 21:00

Pirmieji 50 bilietų - pigiau


 

Event location