Region: International
Language: English
Change

Andriaus Kaniavos albumo pristatymas

Turime ypatingą progą susirinkti ošiančiame beržynėlyje ir vieni pirmųjų išgirsti visiškai naujas Andriaus Kaniavos dainas, nekantriai laukiančias savųjų klausytojų albume ,,Nesibaičiančioj metų alėjoj“. Tokie pirmieji dainų susitikimai su klausytojais kūrėjams itin ypatingi, svarbūs, keliantys malonų nerimą, todėl atvykite visa tai išbūti labai artimai ir atvirai.

Įžengę į Lietuvos liaudies buities muziejų, neikite tiesiai, asfaltuotu keliu, o sukite į dešinę ir patraukite sau žvyrkeliu ir kokias septynias minutes ruoškitės koncertui, klausydamiesi svirplių, aukštos žolės, medžių šnabždėjimo ir to girgždančio žvyruoto kelio, po savo kojomis. Nė nepajusite, kaip atsidursite prie seno klojimo, kadaise virtusio ypatingu kultūriniu ženklu – klojimo teatru. Po visokiausių pauzių ši vieta ir vėl pripildyta skambesio ir, labai svarbu, to skambesio laukiančiųjų – klausytojų.

Šis renginys – dalis koncertų ciklo, išryškinančio autorinių teisių, legalaus muzikos klausymosi ir koncertinės veiklos svarbą autoriams ir patiems klausytojams. Karantinas daugeliui kūrėjų leido tai dar aštriau patirti, apmąstyti, ieškoti naujų formų savo klausytojams pasiekti.  

Svarbu! Su šiuo bilietu patekimas į Lietuvos Liaudies buities muziejaus teritorija yra nemokamas tik koncerto diena ir tik nuo 18 (aštuonioliktos) valandos iki renginio pabaigos.

Renginys bus vykdomas laikantis visų renginio datai reikalaujamų karantino sąlygų. Todėl pirmieji bilietai pigesni, bet bilietų kiekis labai ribotas.

Vaikai iki 7 m. įleidžiami nemokamai.

Koncertas vyks su pertrauka. 

Event location