Region: International
Language: English
Change

ATLEIDIMO DIRBTUVĖS. Psichoterapinė (savi)pagalba sau ir kitiems

Nuotolinis seminaras

ATLEIDIMO DIRBTUVĖS. Psichoterapinė (savi)pagalba sau ir kitiems

2023 birželio 7 d., trečiadienis, 18.00 – 21.00 val.

Mokymus veda: gydytojas dr. Julius Neverauskas ir gydytoja Nida Silienė

ATLEIDIMAS TIKRAI VEIKIA! Daugelis išsamių mokslinių tyrimų parodė, kad sugebantys atleisti pasižymi geresne emocine sveikata, po atleidimo sumažėja pyktis, agresija,  nerimas, depresijos simptomai, potrauminio streso sindromo poveikis, padidėja pasitikėjimas savimi. Specialistai teigia, kad mūsų ligos labai dažnai yra mūsų reakcijos į tam tikras mūsų mintis ir jausmus rezultatas, todėl atsisakę pykčio, neapykantos, išmokę atleisti, pagerinsime savo širdies, kraujagyslių ir nervų sistemos veiklą. Žmonės, nesugebantys atleisti kitiems, labiau rizikuoja susirgti ir rimtomis ligomis, pavyzdžiui, onkologiniais susirgimais. 

------------------------------------------------------

KODĖL REIKIA ATLEISTI?

 • Atleidimas padeda gydyti vidines žaizdas, ateina palengvėjimas, sumažėja mus nuvylusiam asmeniui jaučiamos neigiamos emocijos, todėl atsiranda galimybė atkurti santykius.
 • Gebėjimas atleisti augina teigiamas žmogaus savybes, meilės jausmą, stiprėja abipusis pasitikėjimas bei fizinė sveikata.
 • Atleidimas – tai procesas, kuriuo siekiama sugrąžinti sugriautų santykių pusiausvyrą, atgauti emocinę ramybę, savivertę ir orumo jausmą. Pagaliau rasti naują bei deramą santykį su skriaudiku, išmokti pamokas, kelti naujus tikslus ir judėti toliau.
 • Atleidimas grąžina praeitį į jai skirtą vietą ir leidžia ramiai kurti šviesią ateitį. Vis dėlto kai kurie žmonės niekada neatleidžia ir nepamiršta – jie visam laikui lieka nuskriaustieji. Konkrečioje situacijoje tapę aukomis tokie žmonės tiesiog susigyvena su savo žaizda. Tai neišvengiamai paveikia ir ateities santykius, ir suvokimą, kuo aš save laikau, todėl žaizda gali niekada neužgyti.
 • Turime atleisti ir prisiminti tik tai, ką būtina prisiminti. Išmokti skriaudos pateiktas pamokas: kad išlikome, kad atradome kažką nauja, kad tapome kantresni, kažką darome geriau.

Atleidimo terapija ypač padeda asmenims:

 • patyrusiems psichologines traumas, prievartą, nepriežiūrą vaikystėje;
 • susidūrusiais su smurtu šeimoje;
 • kenčiantiems dėl draugo ar gyvenimo partnerio (-rės) išdavystės;
 • patyrusiems netektį, patyčias ir priekabiavimą;
 • turintiems kitos traumuojančios patirties;
 • išgyvenantiems krizę;
 • kenčiantiems dėl gėdos ar kaltės jausmo;
 • kenčiantiems dėl potrauminio streso sindromo.

Deja, atleidimas nėra toks paprastas procesas, reikia žinoti kaip bei nuosekliai, ilgai ir kantriai mokytis...

Seminare bus išsamiai atsakyta į šiuos klausimus:

 • Kodėl nuoskaudas reikia ir ar visada reikia atleisti?
 • Kodėl nesugebame atleisti ir kodėl mums tai trukdo gyventi?
 • Kaip suprasti, kad jau tinkamas laikas atleidimui?
 • Koks atleidimo procesas psichoterapijoje?
 • Kokios atleidimo stadijos ir pakopos?
 • Kaip išmokti tinkamai atleisti ir išsigydyti nuoskaudas?
 • Kaip atleisti sau ir paleisti kaltę?
 • Kaip susitvarkyti su problema gali padėti psichoterapeutas?

------------------------------------------------------

SEMINARE:

- Išmoksite naujų technikų: bus pateiktas visas moksliniais įrodymais grįstų intervencijų ir technikų rinkinys, naudojamas atleidimo proceso (sau ir kitiems) įgyvendinimui;

- Galėsite pasidaryti gebėjimo atleisti (sau ir kitiems) testą;

- Gausite atsiprašymo/apgailestavimo pagrindus su pavyzdžiais ir praktikomis.

------------------------------------

Dalyvio mokestis:

 • Iki 2023 birželio 1 d. seminaro kaina – 29 eur, vėliau – 49 eur.
 • Užsiregistruoti ir susimokėti už renginį galima:
  Paysera sistemoje: https://tickets.paysera.com/lt/event/atleidimo-dirbtuves-psichoterapine-savi-pagalba-sau-ir-kitiems

Žmogaus instituto mokymų platformoje https://mokymai.zmogausinstitutas.lt/collections/jau-greitai 

MAXI prenumeratoriams - NEMOKAMAI
MIDI prenumeratoriams su 50 proc. nuolaida.
MINI prenumeratoriams su 30 proc. nuolaida
Plačiau apie prenumeratas: https://mokymai.zmogausinstitutas.lt/pages/pradzia

------------------------------------

Seminaro lektoriai:

JULIUS NEVERAUSKAS – medicinos mokslų daktaras, lektorius ir supervizorius, gydytojas neurologas ir gydytojas psichoterapeutas, Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos prezidentas, Lietuvos įsisąmoninimu grįstos psichologijos asociacijos prezidentas. Jau daugiau kaip du dešimtmečiai dr. Julius Neverauskas sėkmingai dirba inovacijų diegimo taikomojoje psichologijoje, psichoterapijoje ir žmogiškojo potencialo didinimo srityje. Lietuvoje pradėjo taikyti ir išvystė tokius šiuolaikinės psichoterapijos metodus kaip kognityvinė ir elgesio terapija (KET) ir dėmesingu įsisąmoninimu (mindfulness) grįstos metodikos. Yra KET terapeutų rengimo kurso vadovas ir supervizorius Lietuvos sveikatos mokslų universitete. Jau 30 metų dirba praktinį gydytojo ir psichoterapeuto darbą. Dr. Julius Neverauskas nuolat tobulinasi pats ir skaito paskaitas bei veda užsiėmimus užsienio šalyse..

NIDA SILIENĖ - Medicinos gydytoja, būsima kognityvinės ir elgesio terapijos krypties psichoterapeutė. Turinti 20 metų darbo patirtį tarptautinėse verslo organizacijose. Nuolat besimokanti ir smalsi asmenybė. Giliai suvokiu, kad pasaulis, gyvenimas ir aš pati esu nuolatinis kitimas, kūryba ir augimas. Tiki, kad tik pažindami, tobulėdami, geriau suvokdami save, priimdami ir paleisdami visas gyvenimo situacijas, gyvename ir kuriame geresnį savo gyvenimą. Jei jaučiatės užstrigęs, gyvenimas neteikia džiaugsmo ar kamuoja sunkumai, kviečiu asmeninėms konsultacijoms.

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances