Region: International
Language: English
Change

Baptiste Lagrave (FR) | OLDMAN Kaunas

"Kalnapilis Nealkoholinis" pristato - Baptiste Lagrave  - live electronic, Prancūzija!

Baptiste Lagrave muzika akirmirksniu nukelia mus į gilią savistabą. Galbūt todėl, kad klasikinio smuiko ir fortepijono išsilavinimą turintis Baptiste Lagrave pradėjo kurti labai anksti. Baigęs prestižinę Paryžiaus Nacionalinę muzikos ir šokio konservatoriją, jis išvyko studijuoti muzikos prodiusavimo į USC Thornton muzikos mokyklą Los Andžele.

Vėliau dirbo mitinėje „MotorbassStudio“, kur kartu su Philippe'u Zdaru atsidūrė dueto Cassius kūrybos proceso pirmose eilėse. 

Baptiste'as taip pat yra filmų muzikos kūrėjas, jo muziką neseniai galėjote išgirsti mini seriale „Irma Vep“ (HBO), „The Anarchists“ (HBO) ar „Loot“ (AppleTV). Savo kūrybinį procesą jis šiuo metu tęsia rašydamas muziką būsimam trumpametražiui filmui.

Baptiste Lagrave  kuria kontrastingoje tokių menininkų, kaip  Franz Schubert, François de Roubaix, Boards of Canada ar Jon Hopkins, įtakoje.

Jo pirmasis EP „Empty“, kuris sulaukė puikių atsiliepimų ir atsidūrė prancūzų žiniasklaidos dėmesio centre, taip pat nemažai sukosi Prancūzijos ir Vokietijos radijo stotyse, tokiose kaip FIP ir BVR.

Baptiste atstovauja Sync Sync agentūra, kurios kataloge rasite tokius atlikėjus kaip Caribou, José González ar Son Lux. 

Baptiste Lagrave taip pat stebina gyvais pasirodymais, kuriuose tarsi iškelia savo visatą į sceną, nukreipdamas publiką į tokias tamsumas, kuriose nelieka nieko kito, tik šokti.

Durys: 18.30 val.

Pradžia: 20.00 val. 

Įsigijus bilietą, būtina rezervuoti staliuką tel. +370 672 21539. Dėkojame! 

Live: https://youtu.be/zGNhLeD3I78
Video: https://youtu.be/Uf52dvb9MuQ
Last Album: https://baptistelagrave.bandcamp.com/album/pulsions
DJ Set: https://soundcloud.com/baptiste-lagrave/dj-set-lappart-du-badaboum-161222

 

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location