Region: International
Language: English
Change

BNI Baltic Convention'20

"Emocijas ir nereālas! Tā ir vieta, kur tik ļoti var koncentrēties uz interesantiem, spēcīgiem, sadarbīgiem cilvēkiem vienuviet - tas ir retums. Un es priecājos, ka BNI® ir radījis iespēju iepazīties ne tikai ar BLITZ 1-2-1 palīdzību, bet arī ar kādu kopīgu kafiju zālē. Es jau esmu saņēmis provizoriskus ieteikumus, un es ticu, ka lielākā daļa no tiem būs veiksmīgi. Vai es apmeklēšu nākamo gadu? Bet protams!" - Mindaugas Juodaitis, WEB Partners vadītājs un BNI® Direktors Konsultants.

"Tas bija apbrīnojami – nekad nebiju saticis tik daudz cilvēku vienuviet, kuri ir iedvesmoti un labprāt palīdz citiem. Tā bija brīnišķīga Konference, tāpēc es apsveicu BNI® Lietuvas komandu par tās īstenošanu. Un šeit es atradu ne tikai labus biznesa partnerus, bet arī ļoti labus draugus. Kā arī esmu pārliecināts, ka vairums Konferences apmeklētāju ir piedzīvojuši BNI® ekskluzivitāti, kura ir jūtama šādos pasākumos." - Yash Vasant, BNI® Baltijas Konferences 2019 galvenais runātājs.

“Jūtos lieliski! Lai gan konkrētu ieteikumu es saņēmis vēl neesmu, esmu saņēmis cilvēku gatavību uzzvanīt viņu kontaktiem un painteresēties. Tamdēļ varam secināt, ka šodien ir ļoti liels ieteikumu potenciāls. Kā arī atbildot uz jautājumu vai piedalīšos nākamgad, atbilde pavisam noteikti ir apstiprinoša. Lielā pievienotā vērtība Baltijas Konferencei un BLITZ 1-2-1 ir tā, ka mums viss ir jau izplānots - nav sākuma mulsums un uzreiz varam runāt par potenciālu darījumu, un saprast, vai starp mums var izveidoties saskarsmes punkti vai nē. Un visbiežāk tie saskarsmes punkti ir un viņi ir ļoti lielā skaitā.” Tā par Konferenci saka Marts Ešenvalds, BNI® Latvija Reģionālais Direktors. 

___________________________________________________________________

BNI® Baltijas Konference ir lielākais pasākums Baltijā, kuru jau otro reizi organizē BNI® Lietuva un BNI® Latvija, pulcējot kopā BNI® biedrus no Lietuvas, Latvijas, Igaunijas un Polijas. Jā - BNI® Baltijas Konference '20 paplašina savu apmeklētāju skaitu un tiks aicināti ne tikai Baltijas BNI® biedrus, bet arī BNI® biedrus no Polijas!

KĀPĒC JUMS JĀPIEDALĀS?

  • Jums būs vienreizēja iespēja šeit un tagad radīt ieteikumus un potenciālus pasūtījumus plaša mēroga individuālo sanāksmju laikā, jeb kā mēs to pazīstam “BLITZ 1-2-1” 
  • Jūs iegūsiet jaunus ieskatus no pasaules klases BNI® spīkeriem (galvenie runātāji Konferencē)
  • Jūs dzirdēsiet rūpīgi atlasītus veiksmes stāstus no BNI® Lietuva un BNI® Latvija biedriem
  • Jūs svinēsiet BNI® panākumus 2019. gadā kopā ar visiem BNI® līderiem
  • Galvenokārt, Jūs labi pavadīsiet laiku un veidosiet ilgstošas attiecības!

Biļetes nav atmaksājamas.

Iegādājoties biļetes uz pasākumu, jūs piekrītat tikt fotografēts un filmēts pasākuma laikā.

Event location