BŪRELIS: Meno pažinimas (6 mėn. - 3 m. vaikams). Vienkartinis bilietas

Šis bilietas galioja apsilankymui rugsėjo 19 d. trečiadienį 11 val. 30 min. grupėje.

Teatre vaikams „Pradžia” kuriame meno pažinimo erdvę šeimoms su mažamečiais vaikais.

Nuo pat pirmos savo gyvenimo dienos vaikas bando suprasti, koks yra pasaulis. Jis tyrinėja aplinką ir sparčiai mokosi. Vaiko raidos tyrimai teigia, kad žmogaus smegenys aktyviausiai vystosi iki 3 m., o asmenybė formuojasi iki 5-erių. Mažamečiai vaikai pirmiausia kaupia patirtį žaisdami.

Profesionalūs aktoriai, šokėjai ir teatro pedagogai Ieva Jackevičiūtė ir Raimondas Kleizys, naudodami teatrines ir muzikos priemones, supažindina šeimas su įvariomis meno formomis. Teatro priemonės ugdo vaiką, skatina jo fizinę, emocinę, socialinę raidą, kūrybiškumą, ritmo pojūtį ir klausą. Kiekvienas susitikimas prasideda trumpu aktoriaus spektakliu, o paskui – vaidina, imrovizuoja, šoka ir muzikuoja visi. Užsiėmimų metu tėvai ir vaikai mokosi žaisti kartu, pažinti, bendrauti, suprasti teatrą.

PAPILDOMA INFORMACIJA
Grupės dydis: 10 suaugusių ir 10 vaikų (jei dalyvauja broliai ir sesės, vaikų skaičius didesnis)
Užsiėmimo trukmė: 50 min.
Vaikų amžius: šią programą rekomenduojame 6 mėn.- 3 metų vaikams. 
Bilietai negrąžinami ir nekeičiami. 

Būrelį lanko vaikas su lydinčiuoju asmeniu. Bilietas abiems kainuoja - 12 Eur. Teatro kasoje po pirmojo užsiėmimo rekomenduojame įsigyti pigesnį 4 kartų bilietą už 36 Eur. Jeigu dalyvauja du vaikai ir lydintis asmuo, arba vienas vaikas su dviem lydinčiais asmenimis - bilieto kaina 36 Eur. 4 kartų bilietas trims asmenims - 54 Eur. 

Event location