Despotin Fam. TOLI GRAŽU albumo pristatymas

Jau bene dešimtmetį kurianti ir aktyviai koncertuojanti DESPOTIN FAM lapkričio 10 d. kviečia draugus ir ne tik į savo naujojo albumo TOLI GRAŽU pristatymą.

Pasak DESPOTIN FAM, konceptualusis TOLI GRAŽU užbaigia „Odisėjos“ trilogiją, prasidėjusią dar 2010 m., išleidus debiutinį grupės albumą „Odisėja49“. Ir nors eksperimentais nuspalvotas albumas nepelnė jokių oficialių apdovanojimų, hiphopo bendruomenė pripažino jį klasika.

Antrasis DESPOTIN FAM albumas „Vienas“, stipriai paveiktas emigracijos ir fizinės grupės narių atskirties, pasirodė po ilgos pauzės, 2016-aisiais. Tačiau pertrauka grupei išėjo į naudą – albumas buvo pripažintas „Metų hiphopo“ albumu, grupė buvo nominuota „M.A.M.A.“ apdovanojimuose, o dainos „Nemiriau“ vaizdo klipas „Kino pavasaryje“ buvo išrinktas „Metų vaizdo klipu“.

Netikėta sėkmė įkvėpė grupės narius imtis naujų dainų kūrybos: TOLI GRAŽU puikiai apibendrina DESPOTIN FAM ideologiją, politinę potekstę Despotin‘ų muzikoje ir jų muzikinę brandą. TOLI GRAŽU – lapkričio 10 d. kultūros bare „Kablys“.

Amžiaus cenzas N - 16

Event location