Region: International
Language: English
Change

Didysis Adform kiemelio atidarymas - Linas Adomaitis Band Show

Dainininkas, smuikininkas, kompozitorius, aranžuotojas, muzikos prodiuseris, garso režisūros dėstytojas ir savo srities novatorius Linas Adomaitis birželio 15-ąją sudrebins savo gimtojo Kauno sceną „Adform kiemelyje“. Lino Adomaičio koncertas pradės 2018 metų renginių ciklą kiemelyje, kuris kaip ir kiekvienais metais sukviečia minias žiūrovų ir kultūrinių renginių mėgėjus.

Scenoje jis jau daugiau nei 20 metų, tačiau nepaisant šio fakto jis vis tiek kiekvieną kartą stengiasi nustebinti visus.

Vis nauji, bet kitokie koncertai, darbas su įvairiais Lietuvos orkestrais, naujos dainų aranžuotės, nauji albumai, toliau kepami nauji gabalai, dėstymas KTU, kelionių laida „Lietuvos ryto“ televizijoje, o visai neseniai dar ir pristatytas antrasis vinilo albumas.

Net britų mokslininkai negali paaiškinti kur slypi Lino Adomaičio energijos bei iniciatyvumo paslaptis. Šią mįslę galėsite pabandyti įminti jūs, kadangi koncerto „Adform kiemelyje“ metu išgirsite tiek senas geras dainas, tiek dar ausiai ne itin pažįstamus naujus jo kūrinius. 

● LINAS ADOMAITIS

♫ https://youtu.be/Cx2dcvTLo1I
♫ https://youtu.be/cB1R9qsHyeE
♫ https://youtu.be/mYYxLBUu_3Y
♫ https://youtu.be/Bgvv2sCxIdw


► Kur? Adform Kiemelis, buvęs Ryšių kiemelis (Rotušės a. 19), Kaunas.
► Kada? Birželio 15-ąją, penktadienį, durys 19 val.


Staliukų rezervacija: https://www.agentura.lt

SVARBU!
Vartai į Kiemelį atidaromi 19 val., koncerto pradžia 20:30, esant klientų eilei už vartų, renginys gali būti pavėlintas. Bilietai į renginį parduodami tik stovimi. Norint turėti sėdimą vietą, reikia papildomai rezervuoti stalą. Galima rezervuoti 4 - vietį stalą arba minkštasuolį. Minkštasuoliai talpina 8 žmones. 4 – viečio stalo rezervacijos mokestis – 15 eu. Minkštasuolio rezervacijos mokestis – 30eu. Rezervuojant stalą, būtina pasirinkti renginį, kuriam rezervuojate stalą. Rezervacijos mokestis yra negrąžinamas, jei klientas neatvyksta į renginį. Rezervacijos mokestis nėra depozitinis ar su galimybe išleisti bare. Atliekant stalo rezervaciją, reikalinga pervesti rezervacijos mokestį bankiniu pavedimu. Tik gavus patvirtinimą iš banko, kad mokėjimas įvykdytas, rezervacija yra patvirtinama. Elektroniniu paštu klientui yra išsiunčiamas patvirtinimo laiškas apie atliktą stalo rezervaciją. Rezervuojant svarbu žinoti kiek tiksliai bus žmonių, nes prie 4 - viečio stalo gali sėdėti tik 4 žmonės. Rezervavus stalą galėsite pasinaudoti atskira eile, skirta stalų rezervaciją turintiems klientams, norint pasinaudoti šia eile turėkite ant popieriaus atspausdintą Jūsų rezervaciją patvirtinantį laišką.

Event location