Region: International
Language: English
Change

DVARIŠKA GRILL PUOTA (šeštadienis, 05-27)

Jau tapo tradicija, kad Baronas pats itin mėgdamas jaukius pasisėdėjimus su gardžiu maistu, kiekvieną pavasario šeštadienio vakarą rengia gausias grill vakarienes-puotas. Dvaro šefas šioms puotoms parenka geriausias ūkio gėrybes, negailėdamas ir ypatingo, kad ir iš kito krašto parvežto delikateso. Tad kiekvieną kartą grill puotų metu jūsų laukia: kelių rūšių mėsa, įmantriai marinuota ne vieną dieną - nuo kepsnių, suktinukų iki šonkaulių. O kur dar nepaprastas delikatesas ir kruopščiai dvaro gaspadinių paruoštos daržovės, padažai ir pagardai... Tame dar nuostabiausia žinoti, kad visko galite valgyti tiek, kiek tik akys mato ir širdis trokšta - maisto kiekis šioje puotoje nėra ribojamas!

Tad rezervuokite gegužės šeštadienių vakarus grill puotoms pavasario gėlių apsuptame *Kumečių kiemelyje dvare, kur jaukiai su šeima, draugais ne tik praleisite laiką, bet ir būsite sotūs, kad net per barzdą varvės!

GRILL PUOTOS kaina asmeniui - 25 € (gėrimai į šią kainą nėra įskaičiuoti). 

Vaikams nuo 5 iki 12 metų - 16 € (gėrimai neįkaičiuoti). 

Vaikams iki 4 metų - nemokamai.

*Kumečių kiemelis yra įsikūręs ūkinėje dvaro dalyje prieš centrinius rūmus. Jei dalyvaujate tik grill puotoje, atvykti reikėtų pasukant į pirmą įvažiavimą nuo Pakruojo miesto pusės. 

Įsigykite neribotos grill puotos vietas čia arba būtinai iš anksto registruokitės telefonu +37065749700 arba el. paštu hotel@pakruojo-dvaras.lt 

VIETŲ KIEKIS RIBOTAS. 

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location