Region: International
Language: English
Change

Edukacija ,,Pirmieji krepšinio žingsniai" I 2023 09 30

Santakos g. 11 esančiuose „Krepšinio namuose“ eksponuojama speciali teminė paroda, skirta Lietuvos krepšinio šimtmečiui paminėti. Jubiliejinės ekspozicijos koncepcija buvo kuriama galvojant ne tik apie krepšinį, bet ir apie Lietuvos kovas už laisvę bei valstybės kūrimą ir tvirtėjimą.

Visi norintys turi galimybę apžiūrėti išskirtinę Lietuvos krepšinio šimtmečiui skirtą ekspoziciją, išgirsti įdomių faktų krepšinio istoriją turo metu, pažiūrėti unikalų dokumentinį filmą, sukurtą specialiai Lietuvos Krepšinio Namams . Labai svarbi parodos dalis – iškovotų istorinių trofėjų ekspozicija. Originali meninė instaliacija „Krepšinio pasaulis“ – tai ne tik vizualus parodos akcentas, bet ir edukacinė priemonė. Išskirtinį krepšinio žaidimo populiarumą Lietuvoje puikiai atspindi Leono Karaliūno parengta fotografijų paroda „Krepšinio kiemuose” ir dar dvi istorinės fotografijų parodos. Kad būtų ką atsiminti ir po edukacijos, kiekvienas atvykusysis turės galimybę įsiamžinti su vienu iš rinktinės žaidėjų!

Visi lankytojai gali patyrinėti Krepšinio Legendų ir Sirgalių Aikštelę, kurioje visiems laikams yra įamžinti žmonės garsinę Lietuvą krepšinio aikštelėje, bei prisidėję prie Lietuvos krepšinio populiarumo. 

Lietuvos krepšinio namai įsikūrę pačioje Kauno širdyje – Santakos parke.

Edukacijos metu bus:

  • ieškosime atsakymų į neatsakytus klausimus apie krepšinį;
  • papasakosime įdomias negirdėtas istorijos;
  • vaikščiosime krepšinio legendų ir sirgalių aikštelėje;
  • žiūrėsime filmą, atskleidžiantį lietuviško krepšinio esmę.

 

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location