Region: International
Language: English
Change

Ekskursija su gidu: Kauno modernizmas išėjo atsivesti pasaulio

2023 metų rugsėjo 18 dieną Kauno tarpukario modernizmas, pavadintas ,,Optimizmo architektūra”, kaip fenomenalus reiškinys buvo įtrauktas į pasaulio UNESCO paveldo sąrašą. 

Pastatų įvairovė Žaliakalnyje bei Naujamiestyje pripažinta kaip reikšminga vertybė visai žmonijai, dabarties bei ateities kartoms, ne vien dėl pastatų estetikos, bet ir dėl saldaus pažado, apie pažangesnį gyvenimą ir tvirtesnę visuomenę. 

Šiandien Kauno tarpukario pastatai praplečia mūsų žinias apie tarpukario visuomenę ir toliau žadina bei inspiruoja mūsų visuomeniškas vertybes. Gerb. Tamsta, maloniai kviečiame susimilti ir drauge patyrinėti visokių Kauno Naujamiesčio ir Žaliakalnio pastatų, kuriem randasi didelis susidomėjimas ant pasaulio. 

Turo tikslas: apžvelgti Kauno modernizmo pastatus apžiūrint eksterjero ir interjero detales, suvokiant jų išskirtinumą anų laikų ir šių dienų kontekste. Suprasti Kauno modernizmo priežastingumą. 

Pradžios vieta: Kauno centras (detali informacija pateikiama registruoitiems dalyviams)

Trukmė: 3 – 3,5 valandos (su kavos pertrauka)

Pabaigos vieta: Laisvės al. fontanas

Turo maršrutas: Laisvės alėja, Putvinskio gatvė, Donelaičio g., Kauko laiptai, Funikulierius, Kauno Žaliakalnis

 12-17 metų dalyviams: 10eur 

Vaikai iki 11m. dalyvauja nemokamai.

Išsamiau apie turą čia.

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location