Region: International
Language: English
Change

Ekskursija: Vilniaus Halė ir kitos turgaus istorijos su prancūzišku prieskoniu

Turgus - neatsiejama Vilniaus dalis. Kokie buvo miesto turgūs prieš 100 metų? O prieš gerą 30- metį? O kaip yra dabar? Kodėl Viliaus Halę ir jos prieigas drąsiai galima laikyti "mažuoju lietuvišku Monmartru"? Aplankysime vieną iš pagrindinių miesto prekyviečių - Vilniaus Halę, įsisuksime į čia šurmuliuosiančią "prancūziško savaitgalio" atmosferą bei paragausime joje siūlomų gėrybių (bus galimybė ir šį tą įsigyti), apžvalgysime jos apylinkes bei pasivaikčiosime viena įdomiausių miesto gatvių - Pylimo g. kartu su miesto turgų ir kitomis istorijomis. Pakeliui ieškosime provanso dvelksmo, prancūziško bučinio kerų, Versalio spindesio ir kitų ženklų, įrodančių, kad Vilnius - prancūziškos kultūros meka.

Į žygį leisimės nuo Lazdynų pelėdos skvero, o baigsime prie Vilniaus kiaušinio. Smalsiausieji kartu galės paėjėti iki MO muziejaus.

Užtruksime apie 2 val., prikausomai nuo lėčiausiųjų dalyvių tempo. Jei smarkiai lytų, ekskursiją nukelsime į geresnį orą.
Ekskursijos pradžia: Lazdynų pelėdos skveras, prie paminklo Lazdynų pelėdai.


Datos: 2020-07-17, 16:00 val.; 2020-07-18, 14:00 val., 2020-07-19, 13:00 val.
Registracija: parašykite sms 867435185, nurodydami dalyvių skaičių bei pageidaujamą ekskursijos datą ir laiką arba įsigykite bilietą per Paysera tickets sistemą. Vietų skaičius ribotas.


Bilieto kaina 10 Eur, ikimokyklinio amžiaus vaikams nemokamai.

#Jutem #Ekskursijos #Halė 

Event location