Elektroninės komercijos konferencija "E-komercija '18"

Kasmet rengiama el. komercijos konferencija orientuota į praktiškumą, pritaikomumą ir aktualumą elektroniniams verslams. Tai reiškia, kad elektroninių verslų atstovai gaus daug naudingos jiems informacijos, kurią galės jau kitą dieną po konferencijos pradėti taikyti savo versle tam, kad pritrauktų daugiau tikslinių lankytojų, padidintų konversiją bei išaugintų klientų lojalumą.
Konferencijos organizatoriai atrinko labiausiai konferencijos tikslus atitinkančias temas bei jų esmę geriausiai perteikti galėsiančius pranešėjus.

Renginio veiksmas vyks trijose "Litexpo" konferencijų salėse. Didžiausioje (5.1 - Interneto rinkodaros) salėje pranešėjai daugiausiai kalbės interneto rinkodaros temomis, vidurinėje (5.2 - SEMINARŲ) salėje vyks seminarai el. verslo ir interneto rinkodaros temomis. Trečiojoje salėje (5.3 - Elektroninės komercijos) vyks pranešimai elektroninės komercijos temomis.
Viso pranešimus skaitys ir seminarus ves 25 pranešėjai ir seminarų vedėjai.

Šiais metais pirmą kartą renginys vyks dvi dienas. Pirmą dieną, kaip ir visada, girdėsime 30-60 min. pranešimus bei 1,5 ar 3 val. trukmės seminarus. Antroji diena bus pašvęsta išskirtinai vienam visos dienos seminarui apie didžiuosius duomenis ir personalizaciją el. verslų rinkodaroje. Seminarą ves nepriklausomas ekspertas iš Rusijos Federacijos Andrey Šapovalov.

RENGINIO PROGRAMA: http://e-komercija.eu/

Renginio puslapis Facebook tinkle.

Pirmos dienos bilieto kaina – 95 Eur
Antros dienos bilieto kaina - 115 Eur
Perkant bilietą iškart į abi dienas, renginio kaina bus 190 Eur
Į bilietų kainą įeina:
• dalyvavimas visos arba dviejų dienų renginyje (jūs patys laisvai renkatės pranešimus ir seminarus)
• vieneri arba dveji pietūs ir dvi arba keturios kavos pertraukos
• PVM, bilietų platintojo „Paysera“ mokesčiai

Nuolaidos taikomos grupėms (5-10%). Siekiant gauti tokią nuolaidą, parašykite el. paštu info@e-komercija.euRenginio generalinis rėmėjas: DPD Lietuva.

Kiti renginio rėmėjai: Good one, Adeoweb, Swedbank.

Dėl klausimų, susijusių su konferencija, kreipkitės į Webconsulting atstovą Vladą Sapranavičių: info@e-komercija.eu ar tel. 865077378
Renginio organizatorius - Webconsulting - tai interneto rinkodaros konsultacijų įmonė, nuolat rengianti renginius interneto rinkodaros srityje.

Event location