Region: International
Language: English
Change

ERICA JENNINGS / JAZZ CELLAR

Džiazo mylėtojų laukia išskirtinė dovana - ypatingas Ericos Jennings koncertas pačioje intymiausioje aplinkoje.

Jazz Cellar naujieji metai prasidės su triukšmu! Sausio 12 d., šioje jaukioje aplinkoje viena mylimiausių Lietuvos atlikėjų Erica Jennings pristatys savo naująjį džiazo albumą “New Standards”.

2017 dainininkei buvo labai geri metai. Praėjusį sausį ją išrinko geriausia metų atlikėja; būdama 4 mėn. nėščia ji sulaukė pasiūlymo įrašyti albumą su geriausiai Niujorko džiazo muzikantais. 2017 m. lapkritį Erica prodiusavo ir suvaidino teatralizuotame koncerte “Istorijos iš Niujorko”, kurį kurdama bendradarbiavo su “Vilnius City Opera”. Tų pačių metų gruodį ji buvo paskelbta Metų moterimi, o sausį ji ir vėl nominuota geriausios metų atlikėjos titului.

Kartu su prodiuseriu Joseph Baldassare (Polydor, Universal, Buddha Bar) Erica įrašė bendrą džiazo albumą, kuriame - naujoji klasika, pradžiuginanti kiekvieną muzikos mylėtoją. Šis albumas vinilo pavidalu pasirodys 2018 m. pavasarį, tačiau iki tol Erica jus pamalonins kvietimu į intymų vakarą, kuriame jums surengs asmeninį koncertą su šiomis nuostabiomis dainomis.

Tai - unikali ir reta galimybė dainininkę išvysti ne tik pačioje artimiausioje aplinkoje, bet ir pasinerti į nuostabų muzikinį vakarą.

Vietų - LABAI mažai. Rezervuokite savąsias jau dabar.
Visos vietos sėdimos, anksčiau atėję lankytojai renkasi labiau patinkančias vietas.
Kompanijoms, įsigijusioms daugiau nei 5 bilietus, rekomenduojame rezervuotis staliuką telefonu +37068411382.
Pirmos eilės rezervacija kainuoja 10 eur žmogui (mokama vietoje renginio metu).


Baro durys atidaromos nuo 20 val.

Koncerto pradžia 21 val.

Event location