Region: International
Language: English
Change

FAIL NIGHTS EXCLUSIVE | Sausio 26 d. | Kilo Health

Jūsų laukia išskirtinis renginys - jei nebūsite čia, nusigraušit nagus.

Ypatinga vieta, 4 stiprūs pranešėjai ir vos 150 sėdimų vietų!

FAIL NIGHTS yra vieninteliai tokio formato renginiai, kuriuose drąsūs pranešėjai dalinasi nepatogiomis ir dar niekur negirdėtomis istorijomis apie nesėkmes. Nuo 2016 metų  FAIL NIGHTS scenoje stovėjo daugiau nei 200 pranešėjų, pasidalinusių savo klaidomis, pralaimėjimais ir išmoktomis pamokomis apie darbą, karjerą, verslą ir gyvenimą.

Renginio pranešėjai:
DALIUS MISIŪNAS - ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius, verslo angelas, buvęs „Maxima“ ir „Lietuvos energija“ vadovas;
BEATRIČĖ PAŠKEVIČIŪTĖ - turinio kūrėja, komunikacijos ir tvarumo projektų vadovė Lietuvos oro uostuose;
ANDRIUS KURGANOVAS - legendinės šeimos kepyklos „Biržų duona“ vykdomasis direktorius.
NERINGA BLIŪDŽIŪTĖ - daugiau nei 17 metų patirtį turinti vadovų, organizacijų ir valstybių komunikacijos užsienyje ir Lietuvoje profesionalė.

Kiekviena nesėkmė turi savo istoriją, o kiekviena istorija turi savo pamokas. Apie jas - jau sausio 26 dieną, Kilo Health HQ (Aludarių g. 3, Vilnius).

Durys atsidaro 18:00, istorijas pradedame nuo 19:00.

Be there!

Sekite naujienas:
Facebook
Instagram
LinkedIn

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location