Region: International
Language: English
Change

Interaktyvus šokio teatro "Dansema" spektaklis "Neregėtas pasaulis" 6-18 mėn. kūdikiams

Detalės sudaro visumą, kontrastai kuria dinamiką, judesiai veda į šokį. Taip aplinkinį pasaulį ir gyvenimą suvokia kūdikiai. Naujausias „Dansemos“ interaktyvus šokio spektaklis „Neregėtas pasaulis“ yra kupinas įvairiausių judesių, spalvų ir paviršių, žadinančių mažylių pojūčius ir ugdančių jų gebėjimą pastebėti detales, iš detalių jungti visumą ir kūrybiškai reaguoti į šokėjų siūlomas idėjas. Spektaklis kviečia vaikus tapti aktyviais veiksmo dalyviais ir tuo pačiu palieka mažyliams sprendimo laisvę, kada ir kaip jie norėtų įsijungti į spektaklio procesą.

Spektaklio idėja – kūrybiškai supažindinti kūdikius su pagrindiniais šokio elementais (erdve, laiku, energija) ir leisti mažyliams patirti šokį per judesį, spalvą, skirtingus scenografijos medžiagų ir šokėjų kostiumų paviršius bei ypatingai sukurtą muziką.

Spektaklį jau pamatė Lenkijos, Vokietijos, Danijos, Rumunijos ir Kipro mažyliai ir jų šeimos. Tad dabar nekantriai laukiame susitikimų su Lietuvos mažaisiais žiūrovais!
Idėjos autorė ir choreografė Birutė Banevičiūtė

Choreografijos bendraautorės ir šokėjos Giedrė Subotinaitė, Agnė Ramanauskaitė-Dahm

Dailininkė Medilė Šiaulytytė

Kompozitorius Valerio Camporini Faggioni

Šviesų dailininkas Ignas Lungevičius

Fotografė Laura Vansevičienė

Trukmė 40 min.

Spektaklio sukūrimą finansavo Lietuvos kultūros taryba

Partneriai: Menų spaustuvė, Kauno miesto kamerinis teatras

DĖMESIO! Bilieto į spektaklį reikia ir vaikui ir suaugusiam.

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location