Region: International
Language: English
Change

Išdrįsk pradėti Meetup #6 SPORTAS

Kviečiame į šeštąjįį „Išdrįsk pradėti“ bendraminčių susitikimą! 
Susitikimo tema – SPORTAS. Kas mums yra sportas ir ar tikrai sportuojame atsakingai ir nekenkiame savo sveikatai? Kaip pamilti sportą? Ar tikrai sportas = prakaitas?


Vakaro turinys:
- ĮKVEPIANTIS POKALBIS su:

 Nerijumi Buivydu - pirmosios Lietuvoje demokratinės mokyklos bendraįkūrėju, kuriam sportas – neatsiejama gyvenimo dalis. 843 kilometrus – 20 maratonų per 20 dienų – tiek Nerijus Buivydas nubėgo su šūkiu „Už laimingus vaikus mokyklose“ 

Vaida Žūsinaite - lengvaatletė, vidutinių ir ilgų nuotolių bėgikė. Daugkartinė Lietuvos čempionė, olimpietė. Vaidos gyvenimas - pilnas iššūkių, pakilimų ir nuosmukių, bet ji teigia, kad ne skaičiai ir rezultatai yra svarbiausia, o vidinė ramybė.


- PRAKTINĖS DIRBTUVĖS su Vaiva Nebaite Stabinge – dviejų vaikų mama, butikinio sporto klubo moterims „Diva namai” įkūrėja, kinezeterapeute bei daugybės sporto ir sveikos gyvensenos sertifikatų turėtoja.
- ERDVĖ IR LAIKAS BENDRAVIMUI! Juk mes, moterys, labai mėgstame bendrauti ir dalintis, ir esam tos, kurios viena kitai gali duoti daugiausia.


𝐏𝐑𝐎𝐆𝐑𝐀𝐌𝐀
18.00 Pasitikimas/registracija
18.30 Pasidalijimas naujienomis, dalyvių susipažinimas
18.45 -19.15 Svečias Nerijus Buivydas dalinsis savo istorija apie iššūkį - socialinę akciją "20 dienų, 20 maratonų ir 20 mokyklų"
19.15 - 19.30 Pertrauka
19.25 - 21.00 Užsiėmimas su „Diva namai” sporto įkūrėja Vaiva Nepaite Stabinge

VIETA: Bus patikslinta netrukus.

Event location