Region: International
Language: English
Change

JURGA – albumo pristatymo koncertas | PALANGA

Ką tik išleidusi savo aštuntąjį studijinį albumą „Jurga“ – ilgai brandintą ir vieną atviriausių karjeroje – dar vieną naujojo albumo pristatymo koncertą dainininkė surengs viename svarbiausių jai miestų – Palangoje.

Jurga kviečia išgirsti jos naujausius kūrinius vasariškame ir šviesiame koncerte po atviru dangumi pajūryje, OLDMAN parke, jau liepos 25 dieną.

„Naujo albumo dainos – ilgai lauktas gaivus gūsis, todėl nekantrauju jomis pasidalinti“, – džiaugiasi dainininkė. „Vasaros koncertas bus toks, koks ir albumas „Jurga“ – šviesus ir atviras, nuvejantis liūdesį, praskaidrinantis nuotaiką ir pakylėjantis džiaugsme.“

Koncerte po atviru dangumi Jurga pristatys visiškai naują programą. Pasirodyme gyvai nuskambės vaizdo klipais jau pristatytos dainos „Kelionė laiku“, „Švyturiai“, „Try Me“, „1:0 šviesa laimi“ ir daug dar negirdėtų kompozicijų iš naujo dvylikos dainų albumo „Jurga“. 

Albumo pristatymo koncerte programoje – ir gražiausios Jurgos baladės bei žymiausi hitai iš visos karjeros. Gerai pažįstami kūriniai atgims dar šviesesne vasariška interpretacija.

 

Vaikams iki 6 metų įėjimas nemokamas.

Durys: 19:00 val.

Koncerto pradžia: 21:00 val.

 

 

Jurga | Try Me (official video) 

Event location