Region: International
Language: English
Change

Seminaro įrašas: GESTACINIS DIABETAS - ką svarbu žinoti ir kaip jį suvaldyti nesiimant griežtų dietų + ASMENINĖ KONSULTACIJA DOVANŲ

Ką svarbu žinoti išgirdus diagnozę GESTACINIS DIABETAS ir kaip jį suvaldyti be griežtų dietų. Patarimai iš asmeninės patirties, kurie padės ne tik nėščiosioms, bet ir visiems, norintiems sveikiau gyventi.

-----------------------------------------------------------------------------

Nuotolinio seminaro įrašas. Prisijungimo nuoroda bus atsiųsta jūsų nurodytu el.paštu (negavus nuorodos ar nepavykus prisijungti kreipkitės nurodytais kontaktais).

 

-----------------------------------------------------------------------------

 

Šis seminaras suteiks nėsčiosioms pagrindinę informaciją apie gestacinį diabetą, kuri padės nurimti ir susigaudyti nuo ko pradėti ir ką daryti išgirdus šią diagnozę. Išgirsite ne vadovėlinius, o konkrečius ir praktikoje išbandytus metodus, kurie leis labiau suprasti apie gliukozės kraujyje šuolius ir kaip juos galima suvaldyti mitybos ir sveiko gyvenimo būdo pagalba.

Išklausius įrašą klausimus galima užduoti komentarų skiltyje.

 

Seminaro potemės:

  • Kas yra gestacinis diabetas (įtaka nėščiajai ir vaisiui).
  • Ką daryti išgirdus šią diagnozę.
  • Kaip kontroliuoti mitybą be griežtų dietų.
  • Paprasti ir praktiniai maisto derinimo ir kiti patarimai.
The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances