Region: International
Language: English
Change

Kalbantys Vilniaus gyvūnai: ekskursija šeimoms

Pamatykime „kitokį“ Vilnių ir jo gyventojus! Smalsiai tyrinėdami miesto gatves ir pastatus susipažinsime su jose gyvenančiais keturkojais, sparnuočiais ir šliaužikais. Sužinosime, kokius gyvūnus gydė daktaras Aiskauda, ką saugojo senovės grifai, kiek vandens telpa pelikano snape. Ieškosime ant stogų lakstančių kačių ir varnų, palyginsime savo ir pelėdų pastabumą, skaičiuosime mistinius gyvūnus ant pastatų. Pakelkime akis į viršų ir Vilniaus gyvūnai mums papasakos apie tolimus kraštus, burtus ir sapnus.

✅ Ekskursijos trukmė: 1.5 val
👉 Ekskursijos pradžia: prie Aušros vartų iš gatvės pusės
⭕ Ekskursijos pabaiga: Pilies gatvė
🕷  Kaina dalyviui: 10,00 €. Bilietas reikalingas ir vaikams ir jų tėvams. 

👨‍👩‍👧‍👦 Ar vaikai dalyvaus vieni, ar su tėveliais, priklauso nuo šeimos pasirinkimo. Mokyklinio amžiaus vaikai gali dalyvauti vieni, jeigu jie patys nori būti vieni. 

Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti spausdintą arba telefone išsaugotą bilieto kopiją. 

***

Šią, kaip ir visas kitas ekskursijas ir edukacines programas, galima užsisakyti klasėms, šeimoms ir šventėms, kolektyvų darbuotojų vaikams.

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu labas@baltapeleda.lt. Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio ekskursijų organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

Event location