Region: International
Language: English
Change

Konferencija Verslo Praktikai 2020: Pasitikėjimo galia versle

Apie konferenciją

Konferencija „Verslo Praktikai“ skirta verslų savininkams,  įmonių, organizacijų bei padalinių vadovams. Šių metų konferencijos tema „Pasitikėjimo galia versle“ skirta tiems, kurie kasdien priimdami sprendimus susiduria su atsakymo į klausimą „Daryti ar nedaryti?“ paieška, bei siekia sėkmingai vairuoti savo verslus besikeičiančioje, didesnio atvirumo, atsakingumo reikalaujančioje aplinkoje.

COVID-19 pandemija šių metų konferecijos temą dar labiau aktualizavo - vieni verslai po jos liks su savanaudiškumo, godumo žyme. Kiti, atvirkščiai, gavo progą atgauti visuomenės ir partnerių pasitikėjimą ar dar labiau jį sustiprinti. Kokios pamokos išmoktos pastarųjų įvykių metu - apie tai taip pat bus kalbama renginyje.

Kokybė ir profesionalumas

Kasmetinę vadybos konferenciją „Verslo praktikai“ rengia ISM Magistrų klubas, vienijantis ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto vadovų magistratūroje studijavusius alumnus. Plačiau apie klubą – www.ismalumni.lt.  

Konferencijos pavadinimas atspindi renginio filosofiją – dalintis tikromis patirtimis, įgytomis valdant skirtingus verslus ir vadovaujant organizacijoms bei komandoms. Konferencijos misija – padėti skleisti ISM Vadybos ir ekonomikos universitete gautas žinias ir jų pritaikymo praktikas. Renginys yra atviras visiems verslo atstovams.

Pranešėjai, temos, kita informacija: www.verslopraktikai.lt

Renginio vieta: Online konferencijų platforma Hopin.to

Renginio organizaciniai partneriai: Virtuozai | Komunikacijos ir rinkodaros agentūra