Region: International
Language: English
Change

Kristijonas Ribaitis x Elnio Rago Miškas Oldman Parkas

Rugsėjo 17 dieną į Palangą atkeliauja dvi stiprios muzikinės programos:

"Tikiuosi esat laimingi" - tokie žodžiai iš esmės apibūdina antrąjį Kristijono Ribaičio albumą. O jame - indie rock/electronic/alternative pop garsai susimaišo su ta mūsų pasąmonės vieta, kuri permąsto kiekvieną sprendimą gerokai per vėlai ir gerokai per daug. Toks yra Ribaičio albumas "Laimingi" - vienos nakties istorija apie prasinešimą po naktinį miestą, kupiną klaidų, apsimestinės meilės ir šokių. Svarbiausia nepamiršti šokių.

Elnio Rago Miškas - grupė, kuri dažnai spalvinama tamsesniomis, niūresniomis spalvomis, bet savo kūryboje nešanti ir kažką šviesaus. Grupės skambesys svyruoja nuo lengvo lyriškumo iki trankios energijos, o tekstai stengiasi surezonuoti su kiekvienu klausytoju asmenšikai. Dažnai įstatoma į post rock’o ar alternatyvaus/psichodelinio roko rėmus, elniai savo bagaže turi du albumus - “Šamano Duktė” (2019) bei naujasis, dar šį pavasarį pristatytas “A Downbeat Dream”.

Renginio metu bus laikomasi visų LR Vyriausybės nustatytų taisyklių ir rekomendacijų.
Taip pat gali būti fotografuojama ir/ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, o šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar kitose media priemonėse.
Daugiau informacijos telefonu: (8-670) 39394.

 

 

Event location