Region: International
Language: English
Change

Kūnas ir spalvos. Kūrybiniai tyrinėjimai

MENO TERAPIJOS UŽSIĖMIMAS SAVĘS PAŽINIMUI

Ar leidžiame sau girdėti savo kūną? Ar leidžiame kūno impulsams padėti mums priimti sprendimus? Pasitikėdami savo kūnu, mes taptume daug nuoširdesni su savimi. Užsiėmimo metu stabtelėsime tam, kad išgirstume savo kūno impulsus, klausysimės jo siunčiamų ženklų, stebėsime pojūčius, per juos ateinančius kūno, jausmų ir proto poreikius.  Per įsikūnijimą mes galime kur kas aiškiau patirti save, kitą ir mus supantį pasaulį. O tada pasitelkę spalvas vizualizuosime kūno atsiųstus ženklus, kad geriau jį suprastumėme.

Kūrybiniai tyrinėjimai – tai savęs pažinimo užsiėmimai grupėje, kurių metu naudojami meno terapijos metodai. Meninės raiškos priemonės leidžia patyrinėti įvairias gyvenimo temas, situacijas, emocijas, apie kurias dažnai nedrįstame kalbėti garsiai. Kūrybinio proceso metu jas išreikšti galime simboliais, spalvomis bei formomis. Kurdami atsipalaiduojame, pasineriame į savo savasties gelmes, kur slypi vidiniai rezervai, potencialas. O kūrybinė veikla pažadina mūsų gyvybinę energiją, padeda atsikratyti pasyvumo, sukelia teigiamų emocijų bei skatina pasitikėjimą savimi. Užsiėmimai yra praktiniai, nes svarbiausias yra procesas ir patyrimas, dėl to šiems užsiėmimams nereikalingi specialūs talentai ar sugebėjimai.

Užsiėmimus veda Fausta Anulytė - „Kūrybinių tyrinėjimų“ įdėjos autorė ir įkūrėja, tapytoja bei menų terapijos metodų praktikė. Baigė Všį „Menų terapijos centro“ programą „Dailės terapijos metodų taikymo galimybės”. Meno terapijos mokėsi pas prof. Liudmilą Lebedevą, įgijo LMTA programos „Šokis ir judesys sveikatai“ sertifikatą. Baigė Klaipėdos Adomo Brako dailės mokyklą, įgijo VU sociologijos bakalauro, VU Viešųjų ryšių magistro išsilavinimą ir jau kelerius metus aktyviai domisi savityra bei saviugda. Pati save vadina kūrėja, ieškotoja ir atradėja, trumpiau Gyvenimo menininke. Išgyvenusi didelius gyvenimo pokyčius, išbandžiusi daug įvairiausių savęs pažinimo metodų, šiuo metu dalinasi savo atradimais ir tikėjimu meno terapija. Kūrybinius užsiėmimus veda vaikams ir suaugusiems, kurių metu kviečia kurti, mėgautis ir kalbėtis apie jausmus, spalvas bei netikėtus vidinius atradimus.

Atviri užsiėmimai iki 10 žmonių grupėms. Visomis priemonėmis pasirūpinta.
Visai nesvarbu, kokie Jūsų meniniai gebėjimai, kviečiame tiesiog pabūti su savimi ir kūryba.

Event location