Region: International
Language: English
Change

Laisvo formato paskaita "MEDŽIAGOS"

Nuo drabužio medžiagos priklauso didžioji jo kokybės dalis, ir aš nei kiek neperdedu. Būtent gaminio medžiaga nulemia kiek ilgai jis išliks tvirtas, nepakis jo forma arba spalva, kaip jis elgsis dėvėjimo metu ir, kas svarbiausia, kaip jausimės jį dėvėdami.

Bet ar dažnai apsipirkimo metu pasižiūrim iš ko pagamintas drabužis? O jei ir užmetame akį ar tikrai suprantame ką reiškia visi raidelių ir trikampiukų deriniai? Būtent čia dauguma mūsų susiduria su pavojumi nupirkti visiška šlamštą ir susidurti su didžiuliu nusivilimu, kuomet patinkantis drabužis po vieno skalbimo atrodo tragiškai arba siaubingai prakaituojame jį užsivilkus.

Esu mados inžinerijos magistrė bei mados dizainerė, puoselėjanti tvarumo idėjas įvairiausiuose mados aspektuose. Tinkamas medžiagų parinkimas ir priežiūra yra vienas iš jų, nes kuo ilgiau tarnauja turimas drabužis, tuo ilgiau neturėsim poreikio pirkti naujo.

Susitikimo metu papasakosiu iš ko gaminami mūsų drabužiai, kaip klasifikuojami audiniai ir kokie iš jų draugiškiausi mums. Apžvelgsime natūralių ir sintetinių audiniu privalumus bei trūkumus. Susipažinsime su tradiciniais audinių priežiūros būdais ir pačiais išradingiausiais lifehack'ais. Suteiksiu Jums įrankius patiems būti ekspertais kiekvieno Jūsų apsipirkimo metu, išvengti pavojų, tykančių tekstilėje ir daryti naudingiausius Jums pasirinkimus.

Paskaita vyks laisvu formatu. Drąsiai diskutuosime, dalinsimės mintimis, kelsime klausimus ir ieškosime atsakymų kartu.

Susitikimo data: 2023-06--07 18:30

Susitikimo vieta: “ALĖJA studio” Laisvės al. 45, Kaunas

Paskaitos trukmė: 2 valandos. 

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location