Leteringo dirbtuvės – tavo vardas / parašas kaip logotipas

Kai žmonės paklausia, kas yra leteringas, galima paprastai atsakyti: "Coca Cola" prekinis ženklas (vienas brangiausių prekės ženklų pasaulyje). O jei išsamiau – leteringas (Lettering) yra ranka piešti tekstiniai simboliai / užrašai / vardai, kurie gali tapti prekės ženklo, dizaino ar interjero elementu. Prieš kompiuterių erą, leteringas buvo vienas pagrindinių grafinio dizaino elementų, kuris buvo naudotas ne tik prekių ženklų logotipams, bet ir reklaminėms iškaboms, plakatams ir spaudai.

Šių dirbtuvių metu kiekvienas pabandysime susikurti asmeninį parašo stiliaus logotipą iš savo vardo specialiai tam skirtų markerių pagalba. Viskas nuo pradžių – kalbėsime apie leteringo principus ir niuansus, ko reikia, kad paprastai sukurti puikų ir unikalų dizainą. Ir žinoma kursime leteringą.
Dirbsime visiškai paprastai su specialiais leteringo markeriais ir popieriumi, atsijungsime nuo kompiuterių, tad nieko atsinešti nereikia, unikalūs leteringo markeriai liks Jums!

Dirbtuves ves:
Tadas Ciudaras (forsureletters), grafikos dizaineris, kuris specializuojasi leteringo ir logotipų srityje, dirba su įvairiasi užsakovais iš skirtingų pasaulio šalių.

Event location