Region: International
Language: English
Change

Liuterio ir Kalvino Vilnius: ekskursija apie reformaciją Vilniuje

💝 Perkantiems bilietą į šią ekskursiją turime dovaną - el. dovanų kuponą, kurį atsiųsime po ekskursijos ir jis galios visus šiuos metus! Tai padėka už devynerius metus kartu su mumis! 

Evangelikai liuteronai ir evangelikai reformatai (kalvinistai) – tai dvi iš devynių tradicinių Lietuvos religijų, jau nuo XVI amžiaus išpažįstamų mūsų šalyje. Pirmieji protestantai Vilniuje buvo iš Vakarų Europos atvykę pirkliai ir amatininkai bei ten mokslus baigę ir Reformacijos dvasią perėmę Lietuvos didikų sūnūs. Neilgai trukus Vilniuje jau veikė protestantiška mokykla, duris atvėrė ne vieni maldos namai, augo tikinčiųjų gretos, imtos spausdinti knygos… Ir nors šiandien liuteronų ir kalvinistų bendruomenės nėra gausios, jų indėlis į Lietuvos kultūrą išties ženklus. Šios ekskursijos metu sužinosite, kur Vilniuje buvo ir kur yra protestantų bažnyčios bei kapinės, kokie konfliktai dėl religinių skirtumų kildavo mieste, suskaičiuosime ne vieną Lietuvos raštijai svarbaus protestanto pavardę, įamžintą Literatų gatvėje, aplankysime skulptūrą M. Liuteriui ir apžiūrėsime būsimo paminklo Reformacijai vietą.

➡️ Ekskursijos pradžia: ant Rotušės laiptų
⭕ Ekskursijos pabaiga: Reformatų skveras
🕜 Ekskursijos trukmė: apie dvi val.

Labai prašome nevėluoti ir turėti telefone išsaugotą bilieto kopiją. Ekskursijos metu gidai nekalba telefonu, tad pavėlavus galimybės prisijungti yra ribotos.

Vaikams iki 10 m. (keliaujantiems kartu su suaugusiais) bilieto nereikia, tik prašome įvertinti savo vaikų galimybes dalyvauti ekskursijoje.

☔ Kas bus, jei lis? Ekskursija vyks, tik nepamirškite skėčių 😊

***

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu gabija@savaitgalioekskursijos.lt. Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio ekskursijų organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

 

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location