Region: International
Language: english
Change

LRT Opus terasa: Omerta

Modelis. Ne modelis. Atlikėja. Gyvo garso grupė ir būrys draugų. Vakarėlis. Taip įsivaizduojame liepos 31 d. vakarą „LRT Opus terasoje“.

Trys jaunosios kartos Lietuvos muzikos pažibos – Kotryna Juodzevičiūtė, Gabrielius Vagelis ir Justina Budaitė-Junà – vienijasi tam, kad sukurtų kokybišką vakarėlį ir įkrautų visus paskutiniam vasaros mėnesiui.

Kiekvienas atlikėjas ruošia savo solinę programą, tad muzikos bus daug ir įvairios. Be to, vakaro herojai žada į sceną pasikviesti ir draugų, taigi nuobodžiauti tikrai neteks.

Dainininkams scenoje talkins gyvo garso grupė: pianistas Lukas Gedvilas, gitaristas Džiugas Juzėnas, bosine gitara grojantis Augustas Genutis ir ritmo mašina Kristupas Kmitas. 

 

Vakarėlyje tikrai išgirsite:

Nors paliekame erdvės ir netikėtumams, ateikite ir pamatysite!

LAIKAS:

  • 18:30 Atveriame duris
  • 20:00 Koncerto pradžia

BILIETAI:

  • Išankstiniai bilietai internetu – 4 € (iki renginio dienos 10 val.). Renginio dieną nuo 10 val: 6 €.
  • Vaikams iki 8 metų nemokamai.

STALAI:

  • Dvivietis stalas + 2 bilietai: 16 eur
  • Trivietis stalas + 3 bilietai: 24 eur
  • Keturvietis stalas + 4 bilietai: 32 eur

 

APIE TERASĄ:

„LRT Opus terasa“ – vienintelė vasaros terasa sostinėje, kviečianti kitomis akimis pažvelgti į urbanistinį ir šiltuoju sezonu sužaliuojantį Naujamiesčio rajoną. „Lofto“ vadovai kasmet vadovaudamiesi „urban farming“ idėja buvusios gamyklos teritorijai suteikia ryškių spalvų ir sukuria jaukumo atmosferą.

Pirmadieniais terasoje vyks „Local Mondays“ renginiai, kur pasirodys garsiausios lietuviškos grupės. Antradieniais terasos scenoje varžysis muzikos inkubatoriaus „Novus“ dalyviai. Geriausios Baltijos šalių grupės konkurse, dėl titulo kovos daugiausiai žadančios grupės iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Trečiadieniais vyks alternatyvios muzikos grupių koncertai, o taip pat kino seansai ir kitos pramogos visai šeimai – nuo vietoje gaminamo maisto, baro ir jaukios aplinkos iki vaikų žaidimų aikštelės.

Daugiau informacijos: www.menufabrikas.lt/lrt-opus-terasa

Event location