Region: International
Language: English
Change

MAFIA SEASON 8 E7

Birželio 9 d. susitiksime 7 - ame šio sezono renginyje - Mafia Season 8 Episode 7! Tai yra Sezono uždarymo renginys, todėl tai bus tikra šventė.

Visi kartu užkursime vakarėlį, kuris, kaip dažnai mums sako dalyvavę, dar neatleidžia keletą savaičių jam pasibaigus!

Ta proga, kviečiame JUS visus į svečius - į jau 8 metus pradėjusį ir sėkmingai tęsiantį veiklą intelektualaus Mafia žaidimo rengėjų vakarą! 

Prisiminus savo pirmąjį sezoną, kai apie Mafiją Lietuvoje galima buvo skaityti tik laikraščiuose, šiandien galime pasidžiaugti ypatingu dėmesiu :) Džiaugiamės, kad padarėme viską, kad žaidimas taptų populiarus.

Kaip rodo statistika bilietai baiginėjasi likus savaitėms iki renginio pradžios, todėl nedelskime, kad turėtume galimybę pasimatyti geriausiame Lietuvoje Mafia vakare!

Mafia Club International - Mafija Žaidimas Lietuvoje - interaktyvaus strateginio žaidimo organizatoriai - tokio pobūdžio renginių pionieriai -  kviečiame visus jungtis prie šeimos, su jau keletą metų skambančiu šūkiu - JOIN THE FAMILY!

Daugiau apie žaidimą čia:

 

Mažai kam reikia priminti, jog mūsų organizuojamuose vakaruose jūs ne tik fantastiškai leidžiate laiką, fantastiškų žmonių kompanijoje. Jūs taip pat lavinate savo vidinius resursus, tam, kad taptumėte stipresni kasdieninio gyvenimo eigoje.

Emocijų valdymas, streso valdymas, atminties lavinimas, strateginio mąstymo stiprinimas, pastabumas bei neverbalinės kalbos suvokimo gerinimas - tai tik dalis privalumų kuriuos galite gauti sudalyvavę MAFIA SEASON 8 EPISODE 7 vakare.

Legendinis Mafia žaidimas ir draugų susirinkimas - jau Birželio 9 d. - Vakaro metu kviečiame visus - mūsų bendruomenės narius, taip pat ir pirmą kartą dalyvaujančius. Kiekvieno vakaro metu vyksta detalus taisyklių pristatymas.

Mafia Club International - Mafija Žaidimas Lietuvoje solidus ir rafinuotas strateginis žaidimas sėkmingų žmonių laisvalaikiui!

Žmonės, kurie nori praleisti laisvalaikį turiningai, kurie vertina laisvalaikio kokybę, supranta komunikacijos ir naujų pažinčių vertę jų gyvenimuose, renkasi čia.

Viso vakaro metu žaisime vieną populiariausių pasaulyje žaidimų Mafija (www.mafiaclub.lt) – visi žmonės žino, kad tai yra daugiau nei žaidimas.

Juokas susimaišęs su emocijomis garantuoja nepamirštamą laiką, kurio kūrėjais tampa patys žaidėjai. Renginiai kuriami taip, kad juose būtų naujos pramogos, įdomūs žaidimai, todėl, kai kyla klausimų, ką veikti – atsakymas akivaizdus, tiesa?

Renginio vedėjas - Laimonas Diškevičius (www.mafiaclub.lt www.derybulyga.lt)

MIESTE NAKTIS! BUNDA MAFIA!

APRANGOS KODAS: Renginio metu taikomas GRIEŽTAS aprangos kodas „Black tie optional“ / „Cocktail attire“ (organizatoriai pasilieka teisę neįleisti aprangos kodo nesilaikančių dalyvių)

Kadangi vietų skaičius yra labai ribotas ir į renginį gali patekti ne visi norintys, bilietai negrąžinami ir neperkeliami į kitus renginius.

Susitiksime Birželio 9 d. Imperial Hotel & Restaurant, Vilniuje.

Renginio pradžia - 19.00

JOIN THE FAMILY!

* Renginyje gali būti fotografuojama, filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomas renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, ir šios nuotraukos ar vaizdo įrašai gali būti patalpinti viešai prieinamuose socialiniuose tinkluose ar media priemonėse.

 

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location