Region: International
Language: English
Change

MO kūrybiškumo stovykla 3–4 kl. (8–10 m.) vaikams

Mažuosius muziejaus draugus kviečiame vasaroti MO vaikų vasaros stovyklose! Kūrybiškumo stovykla „Einam“ MO muziejuje 8–10 metų vaikams vyks liepos 8–12 d. ir liepos 15–19 d. Kur EINAM?

Užteks sėdėti namuose – pasiimk su savimi smalsumą ir junkis į kūrybiškumo stovyklos „Einam“ komandą.
EINAM į MO!
EINAM į žaidimų klubą!
EINAM į kiną!
EINAM į miestą!
EINAM į festivalį!

Stovyklos metu drauge su aktoriais Eimantu ir Marija tyrinėsime įvairiausias meno ir kūrybos formas (nuo dailės iki grafiti!), filmuosime kiną, kursime istorijas, kelsime pikniką mieste, žaisime 1 000 žaidimų, o vieną žaidimą netgi sukursime patys! Bus erdvės ir komandinėms, ir individualioms užduotims, šėlsmui parke ir atsipalaidavimui. O svarbiausia – naujoms draugystėms ir nevaržomai kūrybai. Ar prisijungsi? EINAM?

Kaina ir praktinė informacija
 

Stovyklos amžiaus grupė: 3–4 klasės vaikai  (8–10 m.)
Dalyvių skaičius – 20 vaikų.

Išankstinė stovyklos kaina (iki balandžio 30 d.) – 250 Eur

Stovyklos kaina (nuo gegužės 1 d.) vaikui – 290 Eur 
MOdernistams – 260 Eur

Vaikų maitinimą organizuos MO bistro, į kainą įskaičiuoti priešpiečiai, pietūs ir pavakariai.

Daugiau informacijos: mo.lt

Įsigyjant stovyklos bilietą, yra būtina nurodyti savo el. pašto adresą  ir telefono numerį. Pirkimo metu nurodytu el. paštu jūs gausite ir visą papildomą informaciją apie stovyklą.  Prašysime iš anksto pranešti apie alergijas ar kitus vaiko ypatumus. 

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location