MOTERS VIZIJA | Didžiausia motyvacinė konferencija moterims

Konferencija “Moters vizija” - viena iš didžiausių ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Vidurio Europoje, skirta moterims, vyks 2018m. kovo 8d., Tarptautinės moters dienos proga. Susitikime dalyvaus apie 2000 dalyvių su 10 pranešėjų priešakyje.

Mielosios, norime Jūsų paklausti, ar dažnai Moters dienos proga jaučiatės pakylėtos ir laimingos? O gal tik sulaukiate tulpių ir mažos dovanėlės, dėl kurios turite surengti šventinę vakarienę, plušdamos visą popietę? Nuoširdžiai tikimės, jog širdyje trokštate visai ko kito – tikro džiaugsmo, dėmesio ir nuostabaus jausmo, kad esate mylimos, vertinamos.

Kartu su įžymiomis moterimis – pranešėjomis, norime Jums įteikti unikalią, jaudinančių emocijų puokštę, kvepiančią nesuvaidinta laime. Ar priimsite?

Moters vizija – tai Jūsų gyvenimo svajonės, kurias tyliai nešiojatės savyje, ne visuomet drįsdamos pranešti pasauliui apie savo tikslus, norus, jausmus, todėl konferencijoje:

  • Gausite kupinas saujas motyvacijos;

  • Įkvepiančiose istorijose atrasite stiprybę ir ryžtą siekti savo tikslų;

  • Turėsite galimybę pažvelgti į savo problemas visiškai kitu kampu;

  • Įkvėpsite moteriško grožio aromato, kuris paskatins Jus atsiskleisti ir žydėti pačiomis gražiausiomis spalvomis;

  • Susipažinsite su įvairių sričių atstovėmis, pasisemsite praktika patikrintų žinių, kurias galėsite pritaikyti savo gyvenime.

Pagrindinė konferencijos pranešėja Madi Sharma – moteris, patyrusi smurtą šeimoje, skurdą, neviltį, vienišos mamos dalią, tačiau atradusi savyje jėgų atsistoti ir pakelta galva žengti pirmyn. Šiandien ji kalbės kaip tituluota Dešimtmečio moteris ir Metų verslininkė iš Didžiosios Britanijos.

Su jumis gyvenimo istorijomis taip pat dalinsis: Ingeborga Dapkūnaitė, Indrė Stonkuvienė, Vilmantė Markevičienė, Eglė Kernagytė ir kitos žymiausios Lietuvos moterys.

Mieloji, dabar kreipiuosi asmeniškai į Tave – ar nori sau įteikti neįkainojamą dovaną ir pajusti entuziazmo bei įkvėpimo antplūdį? Jei taip, lauksime Tavęs 2018m. kovo 8d.

----------------------------------------------------------------------------------------------


Jūs turite būti didžiausias Pokytis, kurį norite matyti! Be jokių pasiteisinimų!

Madi Sharma – išgyvenusi priverstinės santuokos kartėlį, smurtą šeimoje, girdėjusi niekinančius žodžius, jog nieko nepasieks, nes yra moteris, ir likusi vieniša, skurstanti mama, sugebėjo prisiimti pilną atsakomybę už savo gyvenimą bei tapo sėkminga verslininke, motyvatore, lektore, pripažinta visame pasaulyje.

Verslininkė nuolat sulaukia politikos veikėjų, žurnalistų bei visuomenės dėmesio. Lektorė yra pelniusi daugybę apdovanojimų tarp kurių: Dešimtmečio Moters titulas (Women of Decade, 2017m.), geriausia metų Verslininkė ir vadovė (Enrepreneur and Leadership, 2017m.). Be to, M. Sharma, Didžiosios Britanijos ministro pirmininko paskyrimu, atstovauja šios šalies darbdavių interesus.

M. Sharma verslą pradėjo savo namų virtuvėje, nuo keturių pagamintų porcijų indiškų pyragėlių, kuriuos pardavusi, užsidirbo pinigų aštuonioms ir taip sugebėjo išauginti verslą iki dviejų gamyklų. Darbuotojus rinkosi iš socialiai atstumtų žmonių, kurie neturėjo patirties, tik norą dirbti. Verslininkė savo pavyzdžiu ėmė skatinti kitus darbdavius rinktis žmones nepaisant įgūdžių stygiaus ar dėl to, jog pretendentas -moteris.  Tapusi tarptautinės grupės „Madi group“, apimančios pelno siekiančias įmones, nevyriausybines organizacijas, įkūrėja bei vadove, visame pasaulyje žmones skatina kurti inovatyvias idėjas, naudingas ne tik visuomenei, bet ir klimato kaitos problemų sprendimui.

Moteris puikiai supranta likimo drauges visame pasaulyje ir ragina nepasiduoti gyvenimo smūgiams, sudėtingoms aplinkybėms, nes būtent jų dėka atgyja neišmatuojama, vidinė jėga kliūtims įveikti.

„Jums tik reikia paimti tuščią popieriaus lapą ir užrašyti tai, ko labai norite. Atminkite, jums nereikia jokios kvalifikacijos, jokių pinigų. 95 proc. proc., iš jūsų nesugebėtų to užrašyti todėl, kad niekas jums nėra sakęs, jog patys esate atsakingi už savo pačių gyvenimą. Kad jūs esate tie, kurie kuria savo gyvenimą. Viskas nuo to ir prasideda, pirmiausiai turite žinoti, kur norite eiti“, - motyvuoja sudėtingus gyvenimo kelius praėjusi verslininkė.

Pranešėjos Madi Sharma tema konferencijoje „Moters vizija“ : „Kaip moterims tapti laimingomis, pradėti kontroliuoti savo gyvenimą ir pasiimti iš jo viską, ko trokšta, nelaukiant kol kas nors paduos.”

"Niekas jumis nepatikės, jeigu savimi netikėsite pačios!"- akcentuoja motyvatorė.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Ingeborga Dapkūnaitė – aktorė, garsinanti Lietuvą didžiosiose pasaulio valstybėse. Žavi, charizmatiška, itin talentinga moteris savo profesinį kelią pradėjo būdama ketverių metų, kuomet Vilniaus Operos ir baleto teatre pirmą kartą pasirodė scenoje. Nuo to laiko ji neįsivaizduoja savęs kitoje veikloje.

I. Dapkūnaitė yra gavusi ne vieną apdovanojimą, vaidina prestižiniuose filmuose su garsiais aktoriais ir džiaugiasi, kad gyvenimas skyrė mylinčią ir palaikančią šeimą bei galimybes tapti, kuo yra šiandien.

Žymi moteris tikina, jog kur kas efektyviau pasinaudoti atsitiktinumais ir likimo teikiamais šansais galima tuomet, kai dėmesys ir energija yra skiriamas pasirinktam darbui. Taip jau yra, kuomet atiduodame savo meilę trokštamam tikslui pasiekti, likimas pasirūpina palankiomis aplinkybėmis.

Ingeborga D., viename iš interviu mini, jog kinas nėra poilsis ar komfortas, tai darbas, reikalaujantis kūrybiškumo ir atsidavimo. Talentas yra įgimtas, tačiau profesionalumas pasiekiamas didžiuliu įdirbiu.

Konferencijos metu aktorė dalinsis patirtimi, išgyvenimais ir savo žavia šypsena primins, jog visos galime būti išskirtinės ir tuo didžiuotis.

Aktorė yra unikalus pavyzdys žmogaus, neišsižadėjusio savo vaikystės svajonės ir paskyrusio visą savo gyvenimą mylimai profesijai. Tai yra reikšmingiausia sėkmės paslaptis.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Indrė Stonkuvienė – žinoma aktorė, stilistė, verslininkė, projektų kūrėja, dviejų vaikų mama, LNK laidos „Kitu kampu“ ir „Teleloto“ vedėja, sklandžiai derinanti šeimynines pareigas ir, vyro palaikoma, sparčiai besiskinanti kelią į žmonių širdis.

Žavi ir veikli mama puikus pavyzdys jaunosios kartos atstovėms, dvejojančioms kurti šeimą ir netikinčioms, jog įmanoma suderinti pareigas su karjera bei trokštamais rezultatais. Indrė džiaugiasi, jog jos pasirinkta veikla yra svajonių įgyvendinimas, o kasdienis užimtumas yra grįstas meile ir atsidavimu pašaukimui, todėl nekelia tiek streso, kiek darbas iš pareigos, kaip įprasta mūsų visuomenėje.

Indrei įgimtas žaismingumas ir ryžtas leido drąsiai mesti iššūkį įvairiems mitams bei per trumpą laikotarpį, po antrojo vaikelio gimimo, pasiekti tiek, kiek dažna moteris per visą gyvenimą tiek nepasiekia. Kodėl taip yra? Kur slypi sėkmės paslaptis? Apie tai ir dar daugiau konferencijos metu dalinsis žymi visuomenės veikėja Indrė Stonkuvienė.

Aktorė turi didžiulį ratą gerbėjų, kurie nuolat laukia jos šmaikščių video, pikantiškų šou pasaulio detalių. Indrė nebijo pasijuokti iš savęs ir moterų silpnybių, tačiau visuomet žino savo vertę.

Trisdešimtmečio slenkstį peržengusi sėkminga mama jaučia savo brandą ir dėkingumą gyvenimui už nuostabią šeimą, draugus, veiklas bei pripažįsta, jog pasiekimų link ji keliavo kryptingai ne vienerius metus. Rezultatai yra pasiekti nuoširdaus ir kantraus įdirbio dėka, nepaisant laikinų sunkumų.

I. Stonkuvienė moteris ragina rūpintis savimi ir tikėti tuo, ką daro, nes viskas įmanoma.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Vilmantė Markevičienė – produktų ir grafikos dizainerė, kūrėja, verslininkė, “Gentle day” bei “EiVi” įmonių bendrasavininkė, akcijos “Rūpestinga rožinė karta” sumanytoja, mylinti mama ir žmona. Vilmantė prieš dešimtmetį su šeima grįžo iš JAV ir kartu su vyru įkūrė įmonę Lietuvoje, šiuo metu vysto verslą tiek mūsų šalyje, tiek už Atlanto vandenyno.

Verslininkė tiki, jog dideles kompanijas užaugina tik tie, kurie nepasiduoda ir kantriai dirba daug metų, išlaikydami aiškią kryptį savo tikslų link.

V. Markevičienė savo dėmesį yra sutelkusi ne tik į veiklos plėtrą, bet ir savo klientes – moteris bei jų subtilius poreikius. Produktų kūrėja yra puikus pavyzdys norinčioms kurti bei plėtoti verslus ir trokštančioms realizuoti savo idėjas.

Konferencijos metu Vilmantė Markevičienė dalinsis mintimis apie šeimos ir komercinės veiklos suderinamumą, atskleis kaip vystyti verslą be streso ir pasidalins svajonių pildymosi paslaptimi.


Event location