Region: International
Language: English
Change

NETWORKING: kaip užmegzti įdomų ir abiems pusėms naudingą pokalbį?

Visi žino, kad istorijos yra gerai. Geros istorijos padeda daugiau parduoti, daryti įtaką, būti įdomesniam ir įsimintinesniam pranešėjui, vadovui ar pašnekovui, sukelti norimas klausytojo emocijas. Kasdien savo aplinkoje išgirstame nuo kelių iki keliasdešimt istorijų.

  • Tačiau, kokias istorijas, kada ir kaip pasakoti, norint pasiekti savo tikslų?
  • Kaip jas sustruktūruoti, kad jos nebūtų nei per ilgos, nei per trumpos?
  • Kaip jas įtraukiančiai papasakoti, kad jos sukeltų norimą pokytį mūsų klausytojų elgesyje ir mintyse?

Šiose dirbtuvėse treniruosime jūsų praktinius įgūdžius pasirinkti, suformuluoti ir papasakoti geras istorijas. Viktorija dalinsis klausimais, padedančiais po ranka turėti daugiau istorijų, paveikios istorijos struktūra ir įtaigaus pasakojimo praktiniais patarimais, kuriuos čia pat išbandysime praktiškai.
Dirbtuvės praturtintos pavyzdžiais iš Viktorijos patirties vedant seminarus, ruošiant pranešėjus konferencijoms, ugdant vadovus bei darbuotojus.


Viktorija Matusevičiūtė yra viešo kalbėjimo ir kūrybinio mąstymo mokymų trenerė, knygos apie darbą su grupėmis “Dėmesio grupė” (2014) bendraautorė, OVC Consulting vyr. konsultantė, organizacijų psichologė.

Informacija apie renginį "Kontaktų vakarai".

Renginiai skirti ne tik ieškantiems naujų kontaktų ar pažinčių, bet ir tiems, kas nori turiningai praleisti vakarą su įdomiais žmonėmis arba tiesiog pasiklausyti motyvuojančios kviestinio svečio istorijos ar, šiuo atveju, sudalyvauti praktiniuose mokymuose.

"Kontaktų vakarus" sudaro dvi dalys:

-pirmoje dalyje vyks STORYTELLING: istorijų pasakojimo dirbtuvės, kuriass ves tikra šios srities profesionalė - Viktorija Matusevičiūtė. (2 ak.val. - 90min.)

-antroje dalyje 16 žmonių dalyvaus "Kontaktų vakare", kuriame kiekvienas dalyvis turės galimybę po 5 minutes susipažinti, pabendrauti su kiekvienu žmogumi ar pasikeisti kontaktais ir vėliau pratęsti pokalbį. Tai reiškia, kad dalyvaudami antroje dalyje užmegsite mažiausiai 15 naujų kontaktų (antra dalis trunka apie 90min.)

 

Jeigu apie mus girdite pirmą kartą, galite pamatyti akimirkas iš renginio: https://youtu.be/4lrGP8OdIoY

Daugeliui iš mūsų yra sunku prieiti prie nepažįstamo žmogaus ir jį užkalbint, todėl dalyvaujant antroje dalyje, Jums nereikės ieškoti su kuo bendrauti, mes viskuo pasirūpinsime už Jus. Kiekvienas dalyvis gauna vardinę kortelę su numeriu, todėl tiksliai žino, kas bus sekantis pašnekovas ateinančioms 5-ioms minutėms.

Svarbiausia suprasti, kad visi susirinkę dalyviai nori bendrauti, dalintis savo idėjomis ir visai nesvarbu ar tai studentas /-ė, ar stambus verslininkas /-ė, žmonės visada gali atrasti bendrų interesų ar kartu įgyvendinti naujas idėjas.

Laiko liko visai nedaug, o vietų skaičius ribotas, todėl pasinaudokite galimybe! Praplėskite savo pažįstamų ratą, tai geriausias būdas rasti naują draugų, užmegzti verslo kontaktų ar sutikti bendraminčių, su kuriais galėsite turiningai leisti laiką.

 

Nauja pažintis yra tarsi loterijos bilietas, Jūs niekada nežinosite, kaip naujai sutiktas žmogus gali pakeisti Jūsų gyvenimą, o ką galite prarasti?!

 

Laikas: 2019 04 24 - 17:30h. (trečiadienis)

Vieta: Lakūnų g. 24, Vilnius, Outlet Parkas "AltSpace", 2-as aukštas

Mokymus ves: Viktorija Matusevičiūtė

 

Renginio programa:

17:30 - 18:00 - registracija

18:00 - 19:30 - pirma renginio dalis (istorijų pasakojimo dirbtuvės)

19:30 - 19:45 - pertraukėlė

19:45 - 21:15 - antra renginio dalis (bendravimas su dalyviais po 5 minutes)

 

Daugiau informacijos apie projektą "Kontaktų vakarai" http://kontaktuvakarai.lt.

*renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas. Nuotraukos ir vaizdo medžiaga bus naudojama "Kontaktų vakarų" marketinginiais tikslais.

 

IKI SUSITIKIMO!

Event location