Region: International
Language: English
Change

Pavasarinis Žvėrynas: ekskursija Vilniuje

XVI amžiuje Žvėryne iš tiesų gyveno žvėrys, ošė miškai, o didikai Radvilos mėgo juose medžioti. Prie miesto Žvėrynas buvo prijungtas tik XX amžiaus pradžioje, bet net ir dabar jis panašus į atskirą miestelį mieste. Neries Vingyje įsikūręs Žvėrynas išties daugiaspalvis – čia persipynusios carinio, lenkiško, sovietinio ir laisvojo Vilniaus istorijos, pastatai bei nutikimai. Šioje ekskursijoje grožėsimės išskirtine medine architektūra, ieškosime skirtingoms religijoms priklausančių maldos namų, atrasime paslaptingą Žvėryno akmenį, žvilgtelsime ir į senas mūrines Žvėryno vilas bei jau uždarytą ligoninę. Taip pat išgirsite senųjų Žvėryno gyventojų istorijas – prisiminsime Česlovą Milošą bei Jurgį Kunčiną, išvysite net ir tris garsius vyrus, sėdinčius ant vieno iš stogų.

🌸 Susitikimo vieta: prie laikrodžio, Gedimino prospekto gale priešais Seimą.
⭕ Pabaiga: Latvių g. prie Čiulbančio kryžiaus.
🕜 Trukmė – apie 2,5 val.
Labai prašome nevėluoti ir su savimi turėti telefone išsaugotą bilieto kopiją. 

☔ Kas bus, jei lis? Pasivaikščiojimas vyks, tik nepamirškite skėčių ir šiltesnių drabužių.

***

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad renginio metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu labas@baltapeleda.lt. Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location