Region: International
Language: english
Change

Pažinčių renginys "Speed dating" (liet.greitasis pasimatymas) 18-99 m., Vilnius

NAUJIENA - MIŠRI GRUPĖ "Kvadratinio stalo klubas"

Galbūt turite daugybę gerų idėjų ir nestygstate noru papasakoti jas visiems, galbūt sukatės versle ir norite pristatyti paslaugas, pateikti įdomius pasiūlymus, galbūt rengiate naują darbo projektą ir ieškote bendraminčių ar pagalbininkų? O gal turite hobį, kuriuo norite pasidalinti su kitais? Arba pasijutote vienišas ir neturite su kuo tiesiog pasivaikščioti? Ir dar begalė priežasčių, dėl ko Jums nesinori būti vienam. Šiame renginyje turite galimybę susipažinti su daug įvairių žmonių! Kviečiame dalyvauti moderniame "Mišrios grupės" pažinčių renginyje. Tai ne tik galimybė sutikti savo antrąją pusę, bet ir užmegzti naujų pažinčių, išbandyti kažką naujo ir tiesiog gerai praleisti laiką. Šiame renginyje nėra amžiaus limito, neskirstomi vyrai ar moterys. Kviečiami visi, kurie nori praplėsti bendraminčių ratą, susirasti draugų bendravimui, kelionėms, laisvalaikiui, partnerių darbui ir t.t.. Renginyje dalyvauja apie 20 žmonių, kurie vakaro metu susipažįsta vieni su kitais. Renginio tikslas - pristatyti save ir sužinoti apie kitus tam, kad visi surastų kuo daugiau tarpusavio interesų.

Prieš įsigijant bilietą rekomenduojame svetainėje www.speeddating.lt pasitikrinti ar yra laisvų vietų, nes dalyvių skaičius renginyje ribotas.
Įsigijus bilietą čia, prašome susisiekti su organizatoriaus (tel.nr. + 370 674 18881 ar el.p. info@xxiarenginiai.lt), kad galėtume jus įtraukti į dalyvių sąrašą.

Daugiau informacijos: www.speeddating.lt

Event location