Region: International
Language: English
Change

Pietų pertraukos SUP turas Vilniuje 07-20

Vasariškos pietų pertraukos ant vandens! 

Turas prasideda nuo Šilo tilto ir baigiasi prie Baltojo tilto. Leisdamiesi finišo link ne tik aktyviai praleisite laiką, bet ir galėsite grožėtis įvairių laikotarpių architektūros šedevrais: Šv. Petro ir Povilo bažnyčia, Gedimino pilies bokštu, Raduškevičių rūmais, Nacionaliniu Operos ir Baleto teatru, Šv. apaštalų Pilypo ir Jokūbo bažnyčia, moderniais dangoraižiais bei kiti miesto objektais.

LAIKAS. Startuojame 12:00, pradedame nuo instruktažo, kurio metu išgirsite visą reikalingą informaciją: kaip taisyklingai užlipti ant irklentės, teisingai plaukti, kaip elgtis nukritus, kokiu maršrutu plaukti ir kitas svarbias elgesio ant vandens taisykles. Instruktažas užtrunka apie 15 min, tuomet plauksite. Turo trukmė: 0:40 – 1 val. (priklausomai nuo plaukiančiųjų irklavimo tempo). 

MARŠRUTAS. Susitinkame po Šilo tiltu esančioje aikštelėje (Antakalnis, šalia naujos Gaisrininkų stoties, koordinatės 54.705640, 25.307447, nuoroda į žemėlapį https://goo.gl/maps/yc5rgHsfmisiwyXr6) plaukiame iki Baltojo tilto. Automobilį rekomenduojame palikti prie Baltojo tilto ir iki Šilo tilto atvykti taksi ar viešuoju transportu.

APRANGA. Apsirengti laisva, sportiška apranga, kuri nemaišytų įsibristi į vandenį (kelnes galima ir pasiraitoti:) Aprangą rinkitės pagal oro sąlygas: jei prognozės žada vėsesnį vakarą - apsirenkite šilčiau. Rekomenduojame turėti sausų drabužių automobilyje, jei netyčia nukristumėte (tikimybė labai maža, tačiau geriau būti pasiruošus). Jei atvykstate be automobilio, savo daiktus galėsite palikti pas mus ir mes juos saugiai nugabensime iki finišo.

KAINA. Pietinio irklenčių turo kaina 13 Eur (į kainą įskaičiuota: instruktažas, visa reikiama įranga). Yra galimybė įsigyti turų abonementą. Didesnėms grupėms taikoma nuolaida. Dėl abonementų kainų bei nuolaidų teiraukitės el. paštu: info@gosup.lt 

Esant labai nepalankioms oro sąlygoms (audrai, perkūnijai ar kitam pavojingam gamtos reiškiniui), kurios gali kelti pavojų renginio dalyviams, renginys gali neįvykti numatytu laiku ir būti perkeliamas kitai datai abipusiu susitarimu. Tokiu atveju turo dalyviai informuojami asmeniškai susiekus bilietų pirkimo metu nurodytu telefonu. 

DALYVIAI. Irklenčių ture gali dalyvauti asmenys nuo 13m. su lydinčiu suaugusiu. Primename, jog turo metu lydintis instruktorius kartu neplaukia. Jei nesate tikri dėl savo galimybių plaukti savarankiškai, kviečiame pirmiausia atvykti į irklenčių pamokas (daugiau info: www.gosup.lt).

KARANTINO METU. Renginyje negalima dalyvauti žmonėms, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymiai (sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas). Taip pat asmenims, esantiems rizikos grupėje rekomenduojame šiuo laikotarpiu susilaikyti nuo goSUP renginių. Karantino metu atvykus į sutartą renginio pradžios vietą prašome išlaikyti saugų (1 m.) atstumą tarp instruktoriaus bei kitų turų dalyvių. Visa įranga yra kruopščiai dezinfekuojama prieš jos naudojimą, tačiau rekomenduojame prieš ir po jos naudojimosi dezinfekuoti rankas dezinfekciniu skysčiu, kurį rasite pas mūsų instruktorius.

Ture draudžiama dalyvauti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar kitų medžiagų. Organizatoriai pasilieka teisę nesuteikti paslaugos neblaiviems asmenims ir negrąžinti pinigų už sumokėtą bilietą.

Renginiui įvykus, tačiau klientui neatvykus į renginį ir dėl savo neatvykimo iš anksto iki renginio nesusisiekus su administracija ant bilieto nurodytais kontaktais, už bilietą sumokėti pinigai nėra grąžinami. Įsigytas bilietas galioja tik tam tikram renginiui.

Event location