Region: International
Language: English
Change

Planeta LA MER | Spektaklis 4-8 m. vaikams | Rež. Ž. Beniušis

<< Renginio dalyviai privalo turėti galimybių pasą. Jis būtinas visiems suaugusiems asmenims, kurie lydės vaikus į renginius. >>

Liucė ir Vincas - vienas kitą mylinčių senukų pora, kurios viso gyvenimo svajonė yra nuskristi į paslaptingą La Mer planetą. Jau daug dienų ir naktų jie konstruoja kosminę transporto priemonę ir laukia lemtingojo momento, kai La Mer skris pro Žemę. Tai jų vienintelė proga! Visgi, įgyvendinti šią svajonę Liucei ir Vincui pasirodo ne taip paprasta. Didžiausiai gyvenimo kelionei kartais neužtenka vien tinkamos raketos. Ar pavyks šiems klouniškiems senukams išskristi į La Mer? 
 Spektaklis skirtas 4-8 metų vaikams. Jame vyrauja klounados elementai, atskleidžiami juokingi personažai ir vystoma šeimos santykių tema. 
 

Režisierius Žilvinas Beniušis
Liucė: Severina Špakovska
Vincas: Žilvinas Beniušis
Kostiumai ir scenografija: Justė Kondratė
Scenografijos įgyvendinimas: Glow Factory
Prodiuseris: Teatras vaikams "Pradžia"
Spektaklio trukmė: 40 min. 
Bilieto kaina: 8 Eur. Bilieto reikia tiek vaikui, tiek lydinčiam suaugusiui.

Spektaklio pastatymą finansuoja Lietuvos Kultūros Taryba

DĖMESIO! DĖL BILIETŲ GRĄŽINIMO:

Anskčiau gyvenome su "Bilietai nekeičiami ir negrąžinami" taisykle. Bet pradėdami veiklą tokiomis aplinkybėmis turime būti lankstūs, todėl pažadame:

1. Jeigu renginys neįvyktų dėl kūrybinės ar techninės komandos saviizoliacijos ar susirgimo, visus žiūrovus informuojame el. paštu tą pačią akimirką, kai sužinome ir pinigus už bilietus iškart grąžiname, o ne perkeliame kitai datai, be jokių papildomų procedūrų.

2. Jeigu jūs turite įsigiję bilietus ir jums ar šeimos nariui tenka izoliuotis ar susergate COVID-19, pateikę tai įrodančius dokumentus (NVSC pažymą) galite persikelti renginio bilietus arba susigrąžinti pinigus, patys nuspręsite, kas jums patogiau. Tiesa, būtina apie tai informuoti dar iki renginio, o ne jam pasibaigus.

unnamed-1.jpeg?88f28661dd0bae194e3f2f183fcb5766


 

Event location