Region: International
Language: English
Change

Praktiniai mokymai internetu ""Nebe tokia gera mergaitė"

- Būk gera, neverk!
- Argi gražu taip elgtis?
- Argi galima taip elgtis mergaitei?
- Ar tau ne per daug gerai?
- Ar ne per daug nori?
- Panorėk ir praeis....

Kiek kartų tai girdėjote? Kiek kartų tai pačios sakėte? 

Siekis būti gera taip stipriai įaugęs daugumai moterų į pasąmonę, jog net ir suaugusios nesąmoningai stengiamės būti geros

Kaip atpažinti savyje "geros mergaitės" sindromą?
1. Jei jaučiatės nepakankamai <...> - o vietoje taškučių įrašykite ką norite. Nepakankamai mokanti anglų kalbą, kad gautumėte gerai apmokamą darbą. Nepakankamai vertinga, kad prašytumėte pakelti algą. Nepakankamai moteriška, kad pritrauktumėte pagarbos vertą vyrą. Nepakankamai gera mama. Nepakankama pati sau, kad save mylėtumėte. 
2. Sunku pasakyti "ne", kai vidus šaukia "ne". Ir sunku pasakyti "taip", jei tai neatitinka visuomenės normų - ką žmonės pagalvos?
3. Sunku apsispręsti net tada, kai reikia nuspręsti kurią picą rinktis picerijoje. Jau nekalbant apie rimtesnius sprendimus.
4. Labai bijote ką nors įžeisti.
5. Kritika atima visą entuziazmą veikti ir sugriauna pasitikėjimą savimi.

Yra ir daugiau požymių, tačiau jei į šiuos klausimus atsakėte "taip" - arba pažįstate moterį, kuri atsakytų "taip" - kviečiame spalio 5 d. į trijų savaičių praktinių užsiėmimų ciklą ""Nebe tokia gera mergaitė".

Praktinių užsiėmimų metu kalbėsime apie tai:
1. Iš kur atsirado geros mergaitės sindromas?
2. Kas yra "geros mergaitės" varomoji gyvenimo jėga ir kur ji nuveda?
3. Ar gali "gera mergaitė" būti laiminga šeimoje?
4. Kaip išeiti iš užburto rato? 

Pasitelkusios emocijų paleidimo techniką bei specialias savarankiško darbo užduotis, išlaisvinsime savyje užgniaužtą, suspaustą energiją, duosime laisvę "gerai mergaitei".

Po užsiėmimų ciklo blogomis netapsite, nes "bloga mergaitė" yra ta pati "gera mergaitė", tik labiau nusivylusi savimi ir kitais. ;)

Gausite idėjų ir kryptį, kur link eiti, kuriant sveikus, harmoningus santykius su savim ir kitais.

Kursai vyksta emocijų paleidimo technikos pagrindu, pagal mokymų vadovės Astos Ivaškevičiūtės sukurtą, jos pačios (jau ir kitų, to išmokusių žmonių!) gyvenimu patikrintą ir labai efektyviai veikiančią rašymo sistemą "Savo gyvenimo autorė".  

Mokymai vyks internetu, todėl jungtis gali visos, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos ar galimybių lankytis užsiėmimuose. Be to, užsiėmimų tikslas - padėti išmokti efektyviai ir metodiškai, nuosekliai dirbti su savo problemomis savarankiškai.  

Užsiėmimų struktūra:

Zoom platformoje susitinkame tiesioginių transliacijų metu du kartus per savaitę - kiekvieną pirmadienį ir kiekvieną ketvirtadienį 18 val.

Kiekvieno susitikimo metu grupė gauna užduotis savarankiškam darbui, aptariame anksčiau užduotų užduočių atlikimą, klausimai - atsakymai ir t.t.

Visi susitikimai transliuojami internetu per video konferencijų programą Zoom, kuri leidžia matyti ir girdėti vienoms kitas. Todėl į mokymus gali jungtis visos, nepriklausomai nuo savo gyvenamosios vietos ar galimybių atvykti. Tos, kurios susitikimus stebės per Zoom, galės būti ne pasyvios stebėtojos, o aktyvios dalyvės, nes ši programa duoda tokias galimybes.

Susitikimų trukmė: 3-4 val. (tai priklauso nuo dalyvių atsinešto emocinio krūvio, nuo temos sudėtingumo ir kitų subtilių dalykų. Tačiau internetinis formatas leidžia dalyvauti tiek, kiek turite laiko, o vėliau įrašą perklausyti.)

Bus daromi kiekvieno susitikimo įrašai, kurie vėliau bus įkelti į specialiai mokymams sukurtą, uždarą grupę Facebook'e.

Savarankiško darbo palaikymas ir atsakymai į visus kylančius klausimus, vyks uždaroje Facebook grupėje, kurioje bus prijungti tik mokymų dalyvės. Kiti, nedalyvaujantys mokymuose, tos grupės nematys. Čia aptarinėsime namų darbų atlikimo eigą, rezultatus, atsakinėsiu dalyviams į savarankiško darbo su savimi metu kylančius klausimus. Čia bus sudėti visi susitikimų įrašai video bei audio formatu, bet kada galėsite juos pasižiūrėti ar parsisiųsti sau į kompiuterį.  

Šie kursai sukurti orientuojantis į dalyvių savarankišką darbą, čia daug praktikos ir mažai teorijos.  

Jūsų gyvenimas - jūsų rankose! Niekas kitas negali už jus nugyventi jūsų gyvenimo ir pritraukti pokyčius, kurių trokštate!

Kursų kaina - 120 eur.

Taip pat galite jungtis prie tęstinių 9 mėnesių kursų "Savo gyvenimo autorė". "Nebe tokia gera mergaitė" yra šių tęstinių kursų dalis.
Bilietai: https://tickets.paysera.com/lt/event/testiniai-transformaciju-ir-praktiku-kursai-internetu-savo-gyvenimo-autore 

Jei gyvenate užsienyje ir negalite atlikti mokėjimo nusiperkat bilietą - parašykite ir susitarsime. 
Jei aktualu mokėti dalimis - parašykite, susitarsime. 
Nėra jokių kliūčių dalyvauti, jei tik yra noras ir įsipareigojimas dalyvauti. Visam kitam galima rasti sprendimų. ;) 

Mokymus veda: Asta Ivaškevičiūtė - beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, suprato, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, priėmė vieną iš pačių drąsiausių sprendimų - mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo. Taip gimė “Savęs pažinimo ir saviraiškos studija” Vilniuje, kurią įkūrė dvi bendramintės draugės – Asta ir Dainora. 
Šiuo metu Asta jau septynis metus skaito paskaitas apie savęs paieškas ir tikrojo "aš" savyje budinimą, veda praktinius užsiėmimus, meditacijas, vizualizacijas, yra Emocinės laisvės technikos, emocijų paleidimo (Sedonos metodas) praktikė, "Teta gydymo" praktikė. 
Asta taip pat yra "Laisvė būti savimi" knygos autorė. 

Susitikimų transliacijų nuorodą gaus mokymų dalyviai dieną iki mokymų. 

Jei negalėsite dalyvauti tiesiogiai, galėsite pasižiūrėti įrašą jums patogiu metu. Įrašas bus įdėtas uždaroje grupėje Facebook'e. 

Kilus klausimams, galite susisiekti el.p. asta.ivaskeviciute@gmail.com arba tel. 8 604 20 485 (Asta). Jei nepavyksta prisiskambinti, rašykit laišką arba žinutę messengeryje arba Instagrame (@asta_iva) :)


Laukiame Jūsų! 
www.pazinimassaviraiska.lt