Region: International
Language: English
Change

Liutauras Viktorinas webinar 09.14/09.16

Liutauro Viktorino praktiniai vebinarai antradienį (2021.09.14) ir ketvirtadienį (2021.09.16) 

 

Sveiki Mielieji,

Šie vebinarai ypatingi tuom, nes transliuojami tiesiai iš Retrito ir čia Jūs gausite tokią pačią pilną, stiprią ir naudingą energiją kaip ir žmonės dalyvaujantys gyvai. Prisijungę pasijausite taip lyg būtumėte su visais drauge, bei medituosite taip pat visi kartu, tad teigiamos energijos ir emocijų pasikrausite garantuotai visai savaitei. 

* Šią savaitę visą dėmesį skirsime praktikoms iš Retrito. Tie kurie nedalyvavo Retrite turės progą susipažinti su naujomis praktikomis, o tie kurie dalyvavo, galės prisiminti ir ruoštis artėjantiems seminarams.

  • Įgausime sielai naujus potyrius ir jausmus, atliksime kvėpavimo, meditacijos praktika.
  • Tai padės mums atgauti reikalingą ir būtiną pusiausvyrą, kad toliau galėtume laisvai džiaugtis kasdieniu gyvenimu.

Kadangi dalyvauja žmonės iš kitų šalių, vebinarų kalba yra rusų.

Iki susitiko!

Liutauras Viktorinas

*Kiekvieno vebinaro metu yra atliekama kvėpavimo ir meditacijos praktika. Šios praktikos yra skirtos pradedantiesiems, vidutiniokams ir pažengusiems. Vebinaro eigoje kiekvienai grupei yra vaizdžiai pademonstruojama kvėpavimo pratimų eiga, o vebinaro pabaigoje šie pratimai, su mano pagalba yra atliekami praktiškai medituojant. Tai padeda mums atgauti reikalingą ir būtiną pusiausvyrą, kad toliau galėtume laisvai džiaugtis kasdieniu gyvenimu.

Likus valandai iki virtualaus vebinaro sesijos elektroniniu paštu gausite nuorodą. Jeigu nuorodos negaunate prašome pasitikrinti “SPAM” (šlamštas) ir nepageidaujamų laiškų failus. Tiems kurie prisijungimo visgi negavo, prašome kreiptis el. paštu: veb@liutaurasviktorinas.com, nuoroda bus siunčiama iki 18:40 val. Prašome į vebinarą užeiti šiek tiek anksčiau, nes paskutinėmis minutėmis prieš sesiją būna didelis dalyvių skaičius, todėl sistema lėčiau veikia ir gali sutrikti.

  • Antradienį (2021-09-14) vebinaras vyks rusų kalba.
  • Ketvirtadienį (2021-09-16) vebinaras bus rengiamas rusų kalba.
  • Antradienio ir ketvirtadienio temas skirtingos.
  • Vebinaro pradžia 18:00 val. iki 20:30 val.
  • Dalyvavimas vebinare yra mokamas, kaina 20 eurų/d. Norintiems dalyvauti abiejuose vebinaro dienuose, kurie vyks antradienį ir ketvirtadienį - kaina 30 eurų.
  • Registracijos ir prisijungimo nuoroda bus atsiųsta atskiru laišku į jūsų e.paštą prieš vebinarą.
  • DĖMESIO! Jei atsiskaitymus vykdote iš kitų šalių, jums apmokėjimo etape reikia pasirinkti:

- Trustly sistemą, jei jungiatės iš: Austrija, Danija, Suomija, Vokietija, Olandija, Slovakija, Švedija, Jungtinė Karalystė, Belgija, Čekija, Norvegija, Ispanija (paspaudus ant šios sistemos atsiranda toje šalyje vyraujančių bankų apmokėjimo būdai).

- Webmoney sistemą, jei jungiatės iš Rusijos – ji atsiranda, kai paspaudžiate „kitos šalys“ arba jums automatiškai įsijungia, jeigu atsiskaitote būdami Rusijoje.

*Jūsų kontaktinė informacija trečiosioms šalims viešai nebus prieinama. Ši informacija bus naudojama tik dėl informacijos apie MB LiutaurasViktorinas" planuojamus renginius.