Region: International
Language: English
Change

Praktinis 3 savaičių kursas "Moteriškumas be taisyklių"

Kai prieš 7 metus ėmiau ieškoti atsakymų, kodėl, nors pasiekiau savo tikslą, "padariau" karjerą, užėmiau vadovaujančią poziciją, vis dar esu nelaiminga, pervargusi, užgesusi, praradusi save, tarsi subyrėjusi į šipulius. Ir vienas pirmųjų dalykų, ką išgirdau, buvo apie tai, kad visų mano nelaimių priežastis yra moteriškumo trūkumas. 

Gerai, nusprendžiau aš, jei esu nemoteriška ir tai yra priežastis, kodėl nebejaučiu gyvenimo džiaugsmo, tuomet tapsiu Moterimi. Ir ėmiausi darbo. 

Man atkaklumo, ryžto netrūksta, penkis metus atkakliai gilinausi į šią temą, nuoširdžiai tikėjau, kad kai tik pagaliau tapsiu pakankamai moteriška, iškart visas gyvenimas susidėlios į vietas. Net kitas moteris mokiau moteriškumo, nes nuoširdžiai visa tuo tikėjau. Kol vieną dieną atsitokėjau - vis dar esu nelaiminga, vis dar trūksta energijos, vis dar nesiklosto santykiai, vis dar nesu ten, kur tikėjausi būti pradėdama kurti savo moteriškumą. 

Tada nusispjoviau į viską ir ėmiau ieškoti tiesiog savęs - kas AŠ esu? Kas aš esu kaip aš? Ėmiau laužyti taisykles, stereotipus, kurių apie moteriškumą buvau prisirinkusi tiesiog įspūdingą kolekciją. Ir viskas mano gyvenime, mano išvaizdoje, mano santykiuose su žmonėmis ėmė keistis! 

Buvau sau pažadėjusi, kad daugiau niekada nebemokysiu moterų kaip tapti Moterimis. Bet dabar pagalvojau, kad aš tai radau sau atsakymus, aš radau kelią, kuris išvedė mane iš amžino nepilnavertiškumo jausmo. Kodėl gi man su moterimis nepasidalinus praktika, kuri nuostabiausiu būdu pakeitė mano gyvenimą? 

Nuo liepos 6 dienos kviečiu į trijų savaičių praktinių užduočių kelionę, laužant stereotipus ir grįžtant į tiesiog save. Todėl kad, mano miela, tu jau viską turi, ko tau reikia ir aš noriu tau parodyti, kad tu esi ypatinga, kad niekada nebuvai nepakankama, niekada neturėjai vyriškos energijos, o moteriškos energijos turi, nes gimei moterimi ir nieko dėl to daryti nereikia. 

Kursai vyksta emocijų paleidimo technikos pagrindu, pagal mokymų vadovės Astos Ivaškevičiūtės sukurtą, jos pačios (jau ir kitų, to išmokusių žmonių!) gyvenimu patikrintą ir labai efektyviai veikiančią rašymo sistemą "Savo gyvenimo autorė". 


Mokymai vyks internetu, todėl jungtis gali visos, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos ar galimybių lankytis užsiėmimuose. Be to, užsiėmimų tikslas - padėti išmokti efektyviai ir metodiškai, nuosekliai dirbti su savo problemomis savarankiškai. 


Užsiėmimų struktūra:
Zoom platformoje susitinkame tiesioginių transliacijų metu vieną kartą per savaitę - kiekvieną pirmadienį 18 val.
Susitikimų metu grupė gauna praktines užduotis savarankiškam darbui, aptariame kaip sekėsi atlikti tas užduotis, aiškinamės, kur kas stringa. 


Visi susitikimai transliuojami internetu per video konferencijų programą Zoom, kuri leidžia matyti ir girdėti vienoms kitas. Todėl į mokymus gali jungtis visos, nepriklausomai nuo savo gyvenamosios vietos ar galimybių. Tos, kurios susitikimus stebės per Zoom, galės būti ne pasyvios stebėtojos, o aktyvios dalyvės, nes ši programa duoda tokias galimybes. 
Susitikimų trukmė: 3-4 val. (tai priklauso nuo dalyvių atsinešto emocinio krūvio, nuo temos sudėtingumo ir kitų subtilių dalykų. Tačiau internetinis formatas leidžia dalyvauti tiek, kiek turite laiko, o vėliau įrašą perklausyti.)

Bus daromi kiekvieno susitikimo įrašai, kurie vėliau bus įkelti į specialiai mokymams sukurtą, uždarą grupę Facebook'e.

Savarankiško darbo palaikymas ir atsakymai į visus kylančius klausimus, vyks uždaroje Facebook grupėje, kurioje bus prijungtos tik mokymų dalyvės. Kiti, nedalyvaujantys mokymuose, tos grupės nematys. Čia aptarinėsime namų darbų atlikimo eigą, rezultatus, atsakinėsiu dalyviams į savarankiško darbo su savimi metu kylančius klausimus. Čia bus keliami susitikimų įrašai video bei audio formatu. 

Kursų kaina 70 eur.

Jei gyvenate užsienyje ir negalite atlikti mokėjimo nusiperkat bilietą - parašykite ir susitarsime.


Mokymus veda: Asta Ivaškevičiūtė - beveik 10 metų dirbo reklamos ir rinkodaros srityje, siekė karjeros aukštumų. Tačiau, užlipusi išsvajotos karjeros laiptais, suprato, kad laimės čia nėra. Pradėjusi ieškoti laimės, priėmė vieną iš pačių drąsiausių sprendimų - mesti perspektyvią karjerą, sėkmingą darbą ir daryti tai, kas iš tikrųjų teikia džiaugsmo. Taip gimė “Savęs pažinimo ir saviraiškos studija” Vilniuje, kurią įkūrė dvi bendramintės draugės – Asta ir Dainora.
Šiuo metu Asta jau septynis metus skaito paskaitas apie savęs paieškas ir tikrojo "aš" savyje budinimą, veda praktinius užsiėmimus, meditacijas, vizualizacijas, yra Emocinės laisvės technikos, emocijų paleidimo (Sedonos metodas) praktikė, "Teta gydymo" praktikė, knygos "Laisvė būti savimi autorė" .

Susitikimų transliacijų nuorodą gaus mokymų dalyviai dieną iki mokymų.

Kilus klausimams, galite susisiekti el.p. asta.ivaskeviciute@gmail.com arba tel. 8 604 20 485 (Asta). Jei nepavyksta prisiskambinti, rašykit laišką arba žinutę Astai messengeryje :)
Laukiame Jūsų!
www.pazinimassaviraiska.lt