Region: International
Language: English
Change

Rasų rajonas be kapinių | Ekskursija Vilniuje

💝 Perkantiems bilietą į šią ekskursiją turime dovaną - el. dovanų kuponą, kurį atsiųsime po ekskursijos ir jis galios visus šiuos metus! Tai padėka už devynerius metus kartu su mumis! 

Pasivaikščiojimas po labai paslaptingą ir nedaugelio atrastą Rasų rajoną. Ir nors garsiausios jame yra Rasų kapinės, šį kartą pažinsime Rasas be jų – ieškosime kur kas mažiau žinomų vietų. Būtent Rasų apylinkės dažnai minimos pasakojimuose apie pagoniškus Lietuvos laikus, vasaros saulėgrįžos metu ten vykusius susibūrimus, manoma, mena ir pats rajono pavadinimas. Čia yra ir karų bei griovimų ar modernių statybų beveik nepaliestas įspūdingas dar iki Pirmojo pasaulinio karo statytas ištisas gyvenamųjų namų kvartalas, ir sovietų subjaurotos nuostabaus grožio barokinės Vilniaus bažnyčios, šalia kurių kažkada gyveno vienuoliai bei vienuolės. Rasose yra ir senosios Vilniaus stačiatikių kapinės, geležinkelis, skiriantis rajoną į dvi dalis, kalėjimas ir net namų teatras. Ir dar šio bei to.

➡️ Ekskursijos pradžia: Subačiaus apžvalgos aikštelė
⭕ Ekskursijos pabaiga: Aido gatvė (o tai yra netoli Rasų kapinių, galite mašiną palikti ten arba Varšuvos gatvėje) 
🕜 Ekskursijos trukmė:  iki 2.5 val.

Labai prašome nevėluoti ir turėti telefone išsaugotą bilieto kopiją. Ekskursijos metu gidai nekalba telefonu, tad pavėlavus galimybės prisijungti yra ribotos.

Vaikams iki 10 m. (keliaujantiems kartu su suaugusiais) bilieto nereikia, tik prašome įvertinti savo vaikų galimybes dalyvauti ekskursijoje.

☔  Kas bus, jei lis? Ekskursija vyks, tik nepamirškite skėčių ir šiltesnių drabužių:)

***

Primename, kad pasikeitus Jūsų planams, bilietai nekeičiami ir pinigai už juos negrąžinami. Tačiau visada išlieka galimybė padovanoti ar perleisti savo bilietą kitiems. 

📸 Informuojame, kad ekskursijos metu gali būti fotografuojama/filmuojama. Jeigu nepageidaujate būti matomi, iš anksto informuokite apie tai el.paštu gabija@savaitgalioekskursijos.lt. Jei to nepadarysite, laikysime, kad neprieštaraujate.

📷 📹 Taip pat filmuoti ir fotografuoti asmeninėms reikmėms turi teisę ir visi ekskursijų dalyviai, tačiau ši medžiaga be rašytinio ekskursijų organizatorių sutikimo negali būti naudojama ar platinama komerciniais tikslais.

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location