Region: International
Language: English
Change

SEO mokymai

logo.jpeg?32fb53dfc23460fa1e5c12c510c61440

   [Job + Hobby]

  Jobby.lt Jūsų darbas tampantis hobiu.

Laikas: 2020/03/31     nuo 18:00 val. iki 21:30 val.
2020/04/01     nuo 18:00 val. Iki 21:30 val.
Vieta:Viešbutis ,,Romantic’’ Panevėžys. Kranto g. 24
  • Kas yra SEO ?
    SEO – paieškos sistemų optimizavimas.  Svetainės vidinis ir išorinis optimizavimas siekiant, kuo aukštesnių rezultatų paieškos sistemose, tokiose kaip Google. Aiškiai struktūrizuota, tvarkinga, informatyvi ir greitai veikianti svetainė yra svarbi sėkmingo verslo dalis, todėl bazinė svetainės optimizacija yra reikalinga kiekvienam, kuris internete nori būti matomas ir palankiai vertinamas. Reguliarūs ir intensyvūs svetainės optimizavimo darbai padeda ne tik pritraukti naujus klientų srautus, bet ir išsiskirti ypač konkurencingose rinkose

 

  • Mokymų tikslas:
    Mokymų metu gausite praktiškus patarimus ir pradmenis, kuriuos galėsite panaudoti praktikoje siekiant aukščiau reitinguotis organinėje paieškoje.

 

  • Mokymų nauda:
    Mokymų metu bus apžvelgta, kas yra SEO ir kaip tai veikia. Sužinosite apie SEO kaitą, SEO vidinį ir išorinį optimizavimą, kaip įsivertinti savo skaitmeninius konkurentus. Taip pat, kaip apskritai žiūrėti į optimizavimą ir vartotoją iš verslo ir vartotojo pusės. Kaip atlikti raktinių žodžių analizę, ką reikia padaryti svetainėje, kad ji būtų techniškai tvarkinga bei kaip optimizuoti svetainės turinį, Google My Business. Lektorė pasidalins nemokamai įrankiais ir įskiepiais.

SVARBU !! 

Siekiant užtikrinti geresnį informacijos įsisavinimą, mokymai padalinti į dvi dalis ir vyks dvi dienas. 

Reikia turėti kompiuterį ir įsirašyti screaming frog programą nuoroda : https://www.screamingfrog.co.uk/seo-spider/ 

 

 

Event location