Region: International
Language: English
Change

STANN (BE) | OLDMAN Kaunas

Stann (BE)

Švelnus instrumentalas

Kornetas ir elektronika

Stann  -   Stan Nieuwenhuis (Mastercab, Doux) solo projektas. Daugybės vėlyvų naktų jo namų studijoje rezultatas – korneto ir elektronikos mišinys, susitinkantis prislopintose dainose, improvizacijose ir garso peizažuose. Pučiamųjų orkestras ir džiazas susilieja į stebėtinai šiltą skambesį kelionėje, kurioje laikas tarsi sustoja.

Kas yra Stan?

Stan Nieuwenhuis užaugo marširuodamas pučiamųjų instrumentų orkestre Broedermin, simfoniniuose jaunimo orkestruose ir paaugliškose roko grupėse. Kaip klasikinis kompozitorius 2015 m. laimėjo Europos kompozitorių konkursą. Būdamas jaunas rokeris su savo kūryba ir grupe Mastercab nukeliavo į nacionalines radijo stotis. Vėliau abu pasauliai suartėjo projekte Doux, su kuriuo Stan jau lankėsi Lietuvoje prieš kelerius metus. Soliniu projektu „Stann“ Stan pagaliau bando sujungti visas savo įtakas.

Stann muzika skamba (kartais šiek tiek) panašiai kaip  - Nordmann, Poltrock, Penguin Café.

Daugiau: https://www.stannieuwenhuis.be/index.cfm/projects/

Durys 18.30 val.

Koncerto pradžia 20 val.

Įsigijus bilietą, būtina rezervuoti staliuką tel. +370 672 21539. Dėkojame! 

The event organiser takes responsibility for the quality of the event. The organiser will make a decision regarding the refund if the event does not take place or is postponed. For more detailed information on circumstances and refunds, please refer to the Event-Related Circumstances

Event location